اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنج

مدیر ارشد اجرایی پلتفرم معاملاتی رابین هود: ما زنان بیشتری را قادر به تجارت در حوزه رمزارزها کرده ایم

گرتچن هوارد، سرمایه گذاری های رمزارزی را “کلیشه ای با عنوان یک فضای مردسالار” توصیف کرد، اما در طی دو سال حضور او در رابین هود، رشد چشمگیری را برای زنان دیده است.

مدیر اجرایی پلتفرم معاملات سهام و رمزارزهای رابین هود، به رشد قابل توجهی در تعداد مشتریان زن، به ویژه در مورد سرمایه گذاری در رمزارزها اشاره می کند.

گرتچن هوارد، مدیر ارشد اجرایی پلتفرم معاملاتی رابین هود در مصاحبه ای با Business Insider که روز چهارشنبه منتشر شد، گفت که تعداد زنانی که از این برنامه استفاده می کنند بیش از سه برابر شده است و ۳۶۹٪ افزایش نسبت به سال گذشته را نشان می دهد. علاوه بر این، این پلتفرم در ماه مارس (اسفند ۹۹) گزارش داد که ۴۰٪ از مشتریان زن فعال آن در حال معامله رمزارزها هستند که نسبت به سال ۲۰۲۰ هفت برابر شده است.

هاوارد گفت: “من احساس می کنم که ما این زنان را قادر به تجارت رمزارزها کرده ایم. صنعت رمزارزها خصوصاً برای افرادی که برای اولین بار سرمایه گذاری می کنند بسیار جدید است و همچنین به عنوان یک فضای مردسالار قلمداد می شود.”

هاوارد که پیش از این گفته بود خودش هم برخی توکن ها را خریداری کرده است، از اوایل سال ۲۰۱۹ با رابین هود بوده است. وی در اوایل سال جاری گفت که می خواهد “افزایش قابل توجهی از زنان سرمایه گذار در این پلتفرم” را ببیند.

طبق گفته رابین هود، تقریباً ۳۰٪ از مشتریان فعال آن از اوایل سال ۲۰۲۱ زنان بوده اند. از ماه ژوئن (خرداد)، این پلتفرم بیش از ۳۰ میلیون مشتری داشته که ۱۸ میلیون از آنها حساب سرمایه گذاری باز کرده اند.

اطلاعات حاصل از نظرسنجی Gemini در ماه آوریل (فروردین) نشان داد که برای اولین بار، زنان بیشتر از مردان علاقه مند به سرمایه گذاری در رمزارزها هستند. اما گزارش مجمع جهانی اقتصاد حاکی از آن است که تعداد آنها در صنعت بلاکچین و رمزارز کم است. گروه مشاوره BDC که یک شرکت بلاکچین مستقر در ایالات متحده است، اشاره کرد که حضور بیشتر زنان به عنوان سخنران در کنفرانس های رمزارزی و همچنین افزایش نمایندگی آنها در رسانه ها می تواند مشارکت آنها را در این فضا افزایش دهد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا