اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Gitcoin و Tezos میزبان ۷۵۰۰۰ دلار NFT و DAO Hackathon هستند

-Gitcoin دارای بلاکچین PoS برتر ، Tezos می باشد.
-این دو شریک در تاریخ ۲۱ ژوئیه(۳۰ تیر ۱۴۰۰) یک hackathon به ارزش ۷۵۰۰۰ دلار راه اندازی می کنند.
– جایزه آن در XTZ خواهد بود .

Gitcoin در پی ادغام خود با شبکه پیشرو Proof of Stake (PoS) ، یک هاکاتون (hackathon) 75000 دلاری Tezos را راه اندازی می کند. علاوه بر این ، ادغام از توسعه زیرساخت ها ، ابزارها و برنامه ها برای ارتقا اکوسیستم Tezos پشتیبانی می کند.
هاکاتن(hackathon)شامل ۷۵۰۰۰ دلار جایزه در ۱۰ مسابقه می باشد. جوایز به XTZ ، توکن اصلی شبکه Tezos تعلق می گیرد. همچنین ، جزئیات جایزه به شرح زیر است ، تیم برنده ۱۵۰۰۰ دلار دریافت خواهد کرد. نایب قهرمان اول ۱۰،۰۰۰ دلار است. سرانجام ، نایب قهرمان دوم ۵۰۰۰ دلار دریافت می کند. قابل ذکر است ، کلیه جوایز در XTZ خواهد بود.

Gitcoin جامعه ای است که با توسعه کالاهای عمومی دیجیتال ، آزادی مالی ایجاد می کند. هدف این پروژه ساختن یک اینترنت opensource است که به صورت مشارکتی و تقویت توان اقتصادی می باشد. جامعه Gitcoin در حال حاضر متشکل از بیش از ۳۰۰۰۰۰ توسعه دهنده فعال است که تقریباً روی ۲۰۰۰ پروژه کار می کنند.
همچنین ، این جامعه تقریباً ۲۵ میلیون دلار به پروژه های opensource کمک کرده است. به همین ترتیب ، Gitcoin بر روی اثبات ابزار و منابع برای توسعه Web3 متمرکز شده است. بدین ترتیب ، ادغام با Tezos به نوآوری دامن می زند زیرا Gitcoin بر پایه بلاکچین پیشگام PoS بنا می شود.

از سوی دیگر ، Tezos طولانی ترین بلاکچین PoS است و سه سالگی خود را در ماه ژوئن (خرداد)جشن گرفت. در همان زمان ، این شبکه از ۲ میلیون تماس پیمانی DeFi و NFT پیشی گرفت.
علاوه بر این ، سال ۲۰۲۱ تصویب رمزارز بی سابقه ای را شاهد بوده است. Tezos نیز از این قاعده مستثنی نبود ، این شبکه تنها در سال جاری ۱۲۰۰ درصد افزایش استفاده را تجربه کرد. انجمن Tezos از توسعه دهندگان بازی ، برچسب های موسیقی ، سازندگان کتاب های کمیک ، امتیازات ورزشی ، سازندگان DeFi و موارد دیگر تشکیل شده است. این بلاکچین چندین بازار و برنامه را نیز راه اندازی کرده است.

اکوسیستم Tezos همچنین شامل DeFi ، NFT و DAO است. برای پایداری همه اینها ، این شبکه شش مورد ارتقا یافته داشت. به همین دلیل ، Tezos یکی از مقرون به صرفه ترین ، سریع ترین و ایمن ترین بلاک چین است.

سرانجام ، برای شرکت در Hackathon NFT ، کاربران باید تجربه های جدید NFT ، موارد استفاده نوآورانه و ویژگی های جدیدی را برای Tezos ایجاد کنند. با این حال ، هکاتون DAO به شرکت کنندگان نیاز دارد تا چارچوب های DAO را جستجو کنند تا موارد استفاده خاص را فعال کنند.

موارد ارسالی براساس تأثیر آن ها بر اکوسیستم Tezos مورد قضاوت قرار می گیرد. همچنین ، کلیه پروژه ها باید تحت مجوز منبع باز MIT ثبت شوند و نمونه های اولیه سازنده باید آدرس هایی برای قرارداد توکن خود ذکر کرده باشند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا