اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

معرفی استخرهای پایدار برای کاهش هزینه کاربران، توسط Balancer V2!

Balancer v2 ، یک اکوسیستم لیگ برتر از پروتکل های مالی غیرمتمرکز ، اضافه شدن یکی دیگر از موارد قابل توجه به اکوسیستم خود را اعلام کرده است. از امروز کاربران آن می توانند از سه نوع استخر با نقدینگی کار کنند.

استخرهای پایدار در Balancer v2

طبق یک اعلامیه رسمی که توسط آزمایشگاه های Balancer در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، این پروتکل دو استخر تازه راه اندازی شده را ادغام کرده است.

Balancer Labs - معرفی استخرهای پایدار برای کاهش هزینه کاربران، توسط Balancer V2!

 

با این استخرهای جدید، یعنی استخرهای ” پایدار “، اکوسیستم تکرار دوم Balancer استخرهای نقدینگی سرانجام شکل گرفت. مشتریان Balancer می توانند یکی از استخرهای وزنی (استخرهای سنتی)، استخرهای Element.fi و استخرهای پایدار جدید را انتخاب کنند.

استخرهای پایدار برای دارایی هایی با قیمت تقریباً مشابه بازار طراحی شده اند که به طور ویژه باعث پیشرفت کارایی سرمایه برای مبادله های مشابه می شود.

به اندازه کافی جالب توجه است که استخرهای پایدار در همان پروتکل استخرهای وزنی قرار می گیرند. به همین دلیل تعامل بین عناصر پروتکل Balancer کاملاً یکپارچه میباشد.

اکوسیستم Balancer جذابیت بیشتری پیدا می کند

در ابتدا ، نمونه “پایدار” Balancer v2 فقط شامل دو استخر با عنوان staBAL3-BTC (با WBTC / renBTC / sBTC) و staBAL3-USD (با DAI / USDC / USDT) است.

فرناندو مارتینلی (Fernando Martinelli)، مدیر عامل و بنیانگذار Balancer ، ذات انقلابی مفهوم جدید و مزایایی را که برای همه علاقه مندان به DeFi به همراه دارد را بیان کرد:

“جادوی Balancer V2 Vault این است که این مزایا همچنان افزایش می یابند و دارایی های بیشتری به عنوان نقدینگی تأمین می شوند که فرصت های رقابتی بیشتری را فراهم می کند.”

همانطور که توسط U.Today گزارش شد، Balancer اخیراً در اولین بلاکچین خود خارج از اتریوم (ETH) ، در پلی گان (MATIC) به کار خود ادامه داد.

این ادغام با نقدینگی جدید به ارزش ۱۰ میلیون دلار جشن گرفته شد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا