اخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دوج کویناخبار فاندامنتالرویدادهای ارز دیجیتال

ایلان ماسک دستورالعمل هایی را برای برتری دوج نسبت به بیت کوین و اتریوم ارائه می دهد!

ایلان ماسک در ادامه بحث توییتری خود با توسعه دهندگان دوج،این بار دستورالعمل های خاصی را در مورد چگونگی پیشرفت این رمزارز به آنها ارائه می دهد.

ایلان ماسک،مدیرعامل تسلا که به عنوان تأثیرگذارترین طرفدار دوج کوین شناخته می شود، در تاریخ ۹ جولای(۱۸تیر ۱۴۰۰)،توییتی منتشر کرد که نشان می دهد پس از ارتقائی بزرگ،دوج نسبت به بیت کوین و اتریوم برتری خواهد یافت. چرا که پس از ارتقا،دوج تراکنش های بسیار سریعتر و ارزانتری را نسبت به بلاک چین های این دو شبکه ی برتر دنیا ارائه خواهد داد.

ماسک اعلام کرد که بیت کوین و اتریوم یک سیستم تراکنش چند لایه را دنبال می کنند،اما نرخ معامله در لایه پایه کند و هزینه معامله زیاد است.دوج پس از این ارتقا سرعت تراکنش ها را در لایه پایه به حداکثر و هزینه معامله ها را در لایه ثانویه به حداقل می رساند.

در پاسخ به این توییت که روز جمعه منتشر شد،دو تاثیرگذار پرنفوذ جامعه بیت کوین،گابور گورباچ(Gabor Gurbacs) و سامسون مو(Samson Mow) در توییتر خود نوشتند که به نظر می رسد یک موضوع مهم توسط ماسک فراموش شده است.استخراج دوج کوین با لایت کوین ادغام شده است.

این کار در سال ۲۰۱۴(۱۳۹۳) برای کاهش ۵۱ درصدی حملات نسبت به دوج انجام شد. این موضوع باعث می شود که پیدا کردن راهی برای سرعت بخشیدن به دوج بسیار سخت شود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا