اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

خریداری ۶۰۰ میلیون دلار سهام MicroStrategy، توسط شرکت Capital International!

شرکت خدمات مالی Capital International، بیش از نیم میلیارد دلار در سهام شرکت هوش تجاری MicroStrategy ، سرمایه گذاری کرد.

در پرونده های MicroStrategy برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ (بهار ۱۴۰۰)، این شرکت اعلام کرد سرمایه گذاران بین المللی ۹۵۳,۲۴۲ سهم از سهام شرکت را خریداری کرده اند. پس از انتشار پرونده SEC ، ارزش سهام MicroStrategy بیش از ۱.۵ درصد افزایش یافت و در زمان انتشار این مطلب به ۶۲۸.۴۴ دلار رسید و ارزش سهام Capital International را تقریباً به ۶۰۰ میلیون دلار رساند.

طبق گزارشات پرونده Capital International با SEC در سه ماهه اول سال، این شرکت از ۳۱ مارس(۱۱ فروردین) هیچ سهامی از MicroStrategy را ندارد.

MicroStrategy ، شرکتی که سال گذشته خرید بیش از ۲۵۰ میلیون دلار بیت کوین را اعلام کرد، با خرید ۱۰۵,۰۸۵ بیت کوین، بیش از ۳.۵ میلیارد دلار در زمان انتشار این مطلب، راهش را ادامه داد. علی رغم خبر مبنی بر سرمایه گذاری عمده در یک شرکت که دارای منابع گسترده رمزنگاری میباشد، قیمت بیت کوین ظاهراً تحت تأثیر قرار نگرفت. بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد افزایش یافته و به ۳۳,۴۳۸ دلار رسیده است.

ماه گذشته، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار را در یک پیشنهاد خصوصی اوراق بهادار، برای خرید بیت کوین بیشتر، جمع آوری کند. اگرچه MicroStrategy ، بعداً پیشنهاد بدهی را به ۵۰۰ میلیون دلار افزایش داد و تقریبا ۴۸۹ میلیون دلار از دارایی رمزنگاری را خریداری کرد ولی قیمت سهام آن برای مدت کوتاهی بیش از ۲ درصد کاهش یافت.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا