اخباراخبار ارز دیجیتال

چگونه می توان STO را راه اندازی کرد؟

چگونه می توان STO را راه اندازی کرد؟ گزارشات پیش بینی کرده اند که بازار تا سال ۲۰۲۵ به ارزش ۳ میلیارد دلار برسد.

توکن های امنیتی ممکن است برای رشد آماده باشند زیرا فعالان صنعت این توکن ها پیش بینی های خوش بینانه ای را بر اساس افزایش تقاضا نشان می دهند. بر اساس گزارش area2invest ، در بازار رمزارزها، اندازه بازار تا سال ۲۰۲۵ می تواند به مرز ۳ میلیارد دلار برسد. مطالعه انجام شده توکن امنیتی مستقر در لیختن اشتاین نیز حاکی از رشد نرخ سالانه مرکب از بازار (CAGR) به میزان ۵۶.۹٪ است.

همانطور که برنهارد تالهمر ، رئیس روابط صادر کنندگان در area2invest ، به Cointelegraph گفت: “هر روز ، چندین درخواست در این مورد دریافت می کنیم ، نه تنها از بلاکچین و شرکت های رمزارز بلکه از مشاغل سنتی که پروژه های بسیار مشخص STO را در ذهن دارند.” وی افزود: “ما در واقع کاملاً متعجب هستیم که چقدر آگاه و تا چه اندازه به تصمیمات خود نزدیک هستند.”

 

ساختار STO
با ارائه طرح ارائه توکن امنیتی، صادر کننده ها باید در مورد جنبه های مالی آینده آن مکالمه دقیق تری داشته باشند. قیمت توکن باید منعکس کننده ارزیابی واقعی شرکت باشد ، بنابراین ناشر باید یک مشاوره مالی شرکت را در نظر بگیرد تا تأیید کند که محدودیت ها با اصول اساسی مطابقت داشته باشند.

مبحث دیگری که در فاز دوم به چشم می خورد ، حقوق و تعهداتی است که سرمایه گذاران بالقوه دریافت می کنند و اینکه چگونه توکن های امنیتی به عنوان یک محصول برای محافظت از همه شرکت کنندگان این توکن ها باید ساخته شود.

یک وظیفه اساسی شناسایی جذاب ترین حوزه قضایی صدور و اطمینان از انطباق توکن با مقررات کشور در هر شرایط ، از جمله مالیات است. بر اساس این گزارش ، برای دستیابی به کارآمدترین مسیرها برای حل مشکلات قانونی ، استخدام یک مشاور حقوقی اکیداً توصیه می شود.

 

خدمات دارایی
پشتیبانی پس از صدور که شامل اقدامات اداری فراوانی است ، بخشی جدایی ناپذیر از توکن های امنیتی می باشد. به عنوان یک امنیت کامل ، توکن ها باید به درستی سرویس شوند. این امر مستلزم ایجاد استانداردهای خاص برای دارایی های توکن  و سازماندهی روابط سرمایه گذاران می باشد.

یک مدل مبتنی بر توکن پایدار همچنین باید شامل سیستم های کاربرپسند برای پرداخت کوپن یا سود سهام ، بسته به نوع ضمانت برای سرمایه گذاران برای رای گیری در مورد اقدامات شرکت ها می باشد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cointelegraph

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا