اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار استخراجاخبار بیت کویناخبار سهام های بین المللیسهام شرکت های تکنولوژیشاخص نزدک

استخراج بیت کوین کمپانی ریوت از ابتدای سال تاکنون ۴۰۰ درصد رشد داشته است

کمپانی آمریکایی ریوت بلاکچین (Riot Blockchain) که یک شرکت استخراج بیت کوین لیست شده در بازار نزدک (Nasdaq) می باشد، روز پنجشنبه با انتشار گزارش تولید بیت کوین خود در ماه ژوئن (خرداد و تیر)، از رشد ۴۰۰ درصدی میزان بیت کوین استخراج شده خود از ابتدای سال تاکنون خبر داد. در این گزارش آمده است، در ماه ژوئن این شرکت ۲۴۳ بیت کوین استخراج کرده است که نسبت به ۴۸ بیت کوین همین ماه در سال گذشته رشد چشمگیری را نشان می دهد. افزون بر این، این شرکت در سال جاری ۱۱۶۷ بیت کوین تولید کرده است. این اعداد نسبت به سال گذشته از ۱۳۰ درصد افزایش حکایت دارد.

سرکوب های نظارتی اخیر در چین و کاهش قدرت هش شبکه به شرکت هایی مانند ریوت کمک می کند تا به رشد خود ادامه دهند. این شرکت قصد دارد پس از خرید ۴۳۵۰۰ ماینر از Bitmain ، منابع استخراج خود را گسترش دهد.

انتظار می رود این وضعیت برای مدتی ادامه یابد تا زمانی که ماینرهای چینی موفق شوند تجهیزات خود را کاملاً جابجا کنند. گزارشی از Hashrate Index  پیش بینی کرده است که بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از این هش ریت به ایالات متحده منتقل می شود.

برنامه های توسعه شرکت

همانطور که گفتیم، ریوت بلاکچین هم اکنون در صدد گسترش عملیات استخراج خود می باشد. در اوایل سال جاری، این شرکت بیش از ۴۲۰۰۰ دستگاه S19j Antminers از Bitmain به قیمت ۱۳۸.۵ میلیون دلار خریداری کرد. این معامله از نوامبر آینده (آبان ماه) توان عملیاتی بیشتری را برای ریوت به ارمغان می آورد. به علاوه، این شرکت، یکی از بزرگترین مراکز داده عملیات استخراج بیت کوین در تگزاس با نام  Whinstoneرا در ماه می (اردیبهشت) خریداری کرد.

لازم به ذکر است که در زمان نوشتن این مطلب، سهام کمپانی ریوت بلاکچین با ۲.۶۴ درصد کاهش در آخرین جلسه معاملاتی، ۳۲.۸۳ دلار قیمت دارد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا