اخبار ارز دیجیتالارز دیجیتالسرمایه گذاری ارز دیجیتال

بیت کوین و دوج کوین اولین انتخاب سرمایه گذاری برای ۴۵٪ از جوانان بریتانیا است!

تقریبا نیمی از جوانان بریتانیا بازار کریپتو را به عنوان اولین گزینه سرمایه گذاری در زندگی خود انتخاب می کنند اما بیشتر آنها برای این کار مقروض شده اند.

تقریبا نیمی از شهروندان انگلستان در بازه سنی بین ۱۸ تا ۲۹ سال اعتراف کردند که اولین سرمایه گذاری آنها در دارایی های دیجیتال بوده است. با این حال،بیش از ۵۰٪ از جوانان برای خرید رمزارزها خود را بدهکار کرده اند.

از بین تمام رمزارزها،بیت کوین محبوب ترین سکه در میان جوانان است زیرا بیش از ۲۰٪ آنها در آن سرمایه گذاری کرده اند. جالب اینجاست که سکه تأثیر گذار دوج نیز یکی از پرطرفدارترین رمزارزها است.

با این حال، ۵۶٪ از شرکت کنندگان در این پرسش نامه اعتراف کردند که برای خرید بیت کوین خود را مقروض کرده اند. ۲۳٪ از آنها از کارتهای اعتباری خود برای تأمین بودجه در دارایی های دیجیتال، استفاده کردند. در حالی که ۱۷٪  از این جوانان انگلیسی وام های دانشجویی گرفته اند و ۱۶٪ دیگر به انواع دیگری از وام روی آورده اند.

میرون جابسون (Myron Jobson) یکی از فعالان مالی خصوصی،این درصد را با اظهار نگرانی چنین توصیف کرد:

“این یک روند نگران کننده است که جوانان بالغ از کارت های اعتباری ، وام های دانشجویی و سایر وام ها برای سرمایه گذاری استفاده می کنند. “

وی به جوانان هشدار داد که بدهی کلان می تواند به اعتبار آنها آسیب برساند و باعث ایجاد موانع مالی در آینده شود.

در یک بازه ی طولانی مدت،۲۰٪ از شرکت کنندگان نشان دادند که پس اندازهای خود را به صورت نقدی در یک دوره ۱۰ ساله ذخیره می کنند. سرمایه گذاری در بازار رمزارز با ۱۶٪ در رده دوم و سرمایه گذاری در سهام با ۱۴٪ در رده سوم قرار گرفت.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cryptopotato.com

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا