اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالتحلیل ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال لایت کوین(LTC)؛ یکشنبه ۲۰ تیر

لایت کوین (LTC) در حال حاضر در حدود اندیکاتور میانگین متحرک ۹ روزه و ۱ روزه معامله می شود. با این حال ، اگر قیمت از مرز بالایی کانال عبور کند ، می تواند منجر به شروع یک روند صعودی شود و به دنبال آن ، سطح مقاومت ۱۶۵ دلاری قبل از رسیدن به مقاومت های ۱۷۵ ، ۱۸۵ و ۱۹۵ دلار تارگت  این روند خواهد بود.

از سوی دیگر ، اگر این رمزارز به زیر سطح قیمت ۱۳۰ دلاری کاهش یابد ، احتمالا شاهد یک روند نزولی خواهیم بود که با سقف های قیمتی پایین تر و کف های قیمتی پایین تر تایید می شود. در این شرایط ، قیمت به زیر اندیکاتور های میانگین متحرک ۹ روزه و ۲۱ روزه کاهش یافته و توسط سطوح قیمتی ۹۵ ، ۸۵ و ۷۵ دلار حمایت خواهد شد. در این حین شاخص RSI (14) درحال رنج زدن است.

LTCUSD 10072021 - تحلیل تکنیکال لایت کوین(LTC)؛ یکشنبه 20 تیر
نمودار روزانه جفت ارز LTCUSD

 

سطوح مقاومتی: ۱۷۵ دلار ، ۱۸۵ دلار ، ۱۹۵ دلار

سطوح حمایتی: ۹۵ دلار ، ۸۵ دلار ، ۷۵ دلار

 

لایت کوین در برابر بیت کوین ، در حال حاضر در یک کانال نزولی درحال رنج زدن است. در همین حال ، اگر گاوها تلاش کنند مومنتوم را افزایش دهند، با فشار شدیدی از سوی خرس ها مواجه خواهند شد. شاخص RSI (14) در بالاتر از میزان ۴۰ رنج می زند.

LTCBTC 10072021 - تحلیل تکنیکال لایت کوین(LTC)؛ یکشنبه 20 تیر
نمودار روزانه جفت ارز LTCBTC

 

با این حال ، اگر جفت ارز LTC / BTC به سمت مرز پایینی کانال حرکت کند ، احتمالاً به حمایتی در ۳۷۰۰ SAT کاهش خواهد یافت. بنابراین ، هر حرکت روبه پایین دیگری می تواند قیمت فعلی را به ۳۵۰۰ SAT و حتی سطوح پایین تر برساند.

از سوی دیگر ، قیمت لایت کوین میتواند سطح ۴۲۰۰ SAT را امتحان کند و  اگر گاوها موفق شوند قیمت را بالاتر از این مقاومت تثبیت کنند ، یک روند صعودی به سمت سطح مقاومت ۴۵۰۰ SAT و سطوح بالاتر از آن ، آغاز خواهد شد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

 

 

منبع:insidebitcoins

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا