اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

طبق گفته دادستان ایالات متحده، Virgil Griffith باید تا زمان محاکمه به زندان بازگردد!

دادستان های ایالات متحده به قاضی این پرونده نوشتند که ویرجیل گریفیت(Virgil Griffith) ، توسعه دهنده اتریوم به اتهام نقض قانون تحریم های ایالات متحده در کره شمالی، شرایط وثیقه خود را نقض کرده و باید به زندان برگردانده شود.

دادستان ها در درخواست خود نوشتند ، گریفیت از زمان دستگیری، خطر فرار داشته است و تلاش اخیر وی برای دسترسی به یکی از حساب های رمزنگاری بسته شده، حاوی یک میلیون دلار، این خطر را به “سطح غیرقابل قبولی” افزایش داده است.

گریفیت در نوامبر ۲۰۱۹(آبان ۱۳۹۸) دستگیر شد و به جرم کمک به کره شمالی برای دور زدن تحریم های اقتصادی ایالات متحده از طریق ارز رمزنگاری شده، متهم شد.

دادستان های منطقه جنوب نیویورک (SDNY) ادعا کردند که گریفیت با سخنرانی در آوریل در کنفرانس بلاکچین و کریپتوکارنسی پیونگ یانگ(Pyongyang Blockchain and Cryptocurrency) ، در مورد نحوه استفاده از ارز رمزنگاری شده برای دور زدن تحریم های ایالات متحده ، قانون بین المللی قدرت اضطراری(Emergency Economic Powers) را نقض کرد.

وکلای گریفیت استدلال کرده اند که قانون اصلاحیه اول وی، تحت قانون اساسی ایالات متحده از وی حمایت می کند و وی هیچگونه خدماتی به کره شمالی ارائه نکرده است. زیرا وی هیچگونه مزدی برای سخنرانی دریافت نکرده است.

وکلای دولت در اولین فرصت ممکن به دنبال گفت و گویی در مورد درخواست آنها هستند.

جیسون گوتلیب(Jason Gottlieb)، شریک و رئیس گروه White Collar and Regulatory Enforcement، با انتقاد از درخواست دولت مبنی بر بازگشت گریفیت به زندان و انتظار برای دادگاه، انتقاد کرد و دادستان ها را “بسیار سنگین و مجازات کننده” خواند.

Griffith - طبق گفته دادستان ایالات متحده، Virgil Griffith باید تا زمان محاکمه به زندان بازگردد!

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: coindesk 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا