اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

اقدام به مالکیت ارز رمزنگاری شده توسط گروه مالی Woori در کره جنوبی!

گروه مالی Woori ، چهارمین وام دهنده بزرگ کره جنوبی از نظر کل دارایی، به لیست فزاینده موسساتی که به مالکیت ارز رمزپایه اقدام کرده اند، پیوست.

بر اساس گزارش ۱۱ جولای(۲۰ تیر) گروه مالی Woori، این گروه بزرگ بانکی با شرکت توسعه بلاک چین Coinplug برای ایجاد سرمایه گذاری مشترک(JV) به نام D-Custody همکاری کرده است. JV می تواند در اوایل این ماه به کار گرفته شود.

Woori Bank می خواهد با ورود به حوزه مالکیت رمزنگاری، تقاضای رو به رشد خود را برای راه حل های محافظت از ارزهای رمزنگاری شده در میان شرکت های بزرگ کره جنوبی که در معرض طبقه دارایی در حال رشد هستند، قرار دهد.

از آنجا که شرکت های داخلی از ذخیره رمزنگاری خود در صرافی ها منع شده اند، مجبور می شوند با مسئولیت خود به نگهداری بپردازند.

سد معبرهای نظارتی

مدیر ارشد عملیاتی Korea Digital Asset ، چو جین سوک(Cho Jin-Seok)، ادعا می کند که مالکیت رمزنگاری بیش از ترید قابل پیش بینی است، به همین دلیل بانک های داخلی از آن استقبال می کنند.

در حالی که همسایه دریایی این کشور، ژاپن، به بانک ها اجازه می دهد حق مالکیت رمزنگاری را مستقیماً به مشتریان خود ارائه دهند، کره جنوبی نیاز به راه اندازی یک JV دارد که این روند را پیچیده می کند.

قبل از Woori Bank ، گروه مالی KB برای ورود به بازار مالکیت رمزنگاری مجبور بود همان مسیر را طی کند.

چندین بانک بزرگ اروپایی و آمریکایی، مانند دویچه بانک(Deutsche Bank) ، نیویورک ملون(New York Mellon) و استاندارد چارترد(Standard Chartered) ، قبلاً در بازار فوق الذکر وارد شده اند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا