اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

با توجه به نظر تحلیلگر معروف Nicholas Merten ،بازار صعودی بیت کوین چه زمانی به پایان میرسد

نظریه پرداز و تحلیل گر معروف بازار رمز ارزها نیکولاس مرتن (Nicholas Merten) تخمین میزند که چه زمانی ممکن است بازار صعودی بیت کوین به پایان برسد.

در یک کلیپ ویدئویی جدید ، Merten به ۴۶۳۰۰۰ دنبال کننده خود گفت زمانی که به روند صعودی قبلی بیت کوین نگاه میکنم ، بنظر نمی رسد ما در اوج چرخه کنونی بیت کوین قرار داشته باشیم.

 با نگاه به تاریخچه ۱۱ ساله قیمت ، آنچه واقعا جالب است این است که هر چرخه به ۱۱ ماه الی ۱۳ماه گسترش پیدا کرده است. بنابراین اگر ما تاریخ را دنبال کنیم ، میتوانیم ۱۲ ماه دیگر نیز در اینجا اضافه کنیم. طول این چرخه ای که در آن هستیم انتظار میرود ۴۷ ماه باشد ، که ما هنوز از آخر آن ۴۷ ماه دور هستیم یعنی نوامبر ۲۰۲۲ (آذر۱۴۰۱) زمانی که انتظار میرود اوج قیمت باشد.

 حتی اگر بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران رمز ارزها علاقه خود را با ورود بازار به دوره ای فرعی از دست داده باشند ، چیز زیادی وجود ندارد که نشان دهد در حال حاضر بیت کوین در اوج قیمتی خود قرار دارد.

اکنون همه بسیار اعتماد به نفس دارند ، زیرا بازار بسیار آرام تر از قبل شده است. اگر اکنون اینجا هستید ، تعداد کمی تماشاچی هستید که دورهم جمع شده اید.

با اینکه این معامله گر باور ندارد بیت کوین به اوج چرخه صعودی خود رسیده ، Merten هشدار داد به اکثر تماشاچی هایی که مانند بیشتر مردم وارد بازار شده اند ، و مخصوصا کسانی که با اهرم معامله میکنند ، بیت کوین قله ها و دره های زیادی را تجربه خواهد کرد. او هشدار داد که این الگو ممکن است افرادی که در حال حاضر در بازار حضور دارند را فریب دهد و آنها باور کنند که بیت کوین به اوج قیمتی رسیده ، اما در واقع هنوز از اوج خود فاصله دارد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: dailyhodl.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا