اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتال

لارک دیویس میگوید نسبت به بیت کوین ، اتریوم و یک آلتکوین بزرگ دیگر دیدگاه صعودی دارد

معامله گر و اینفلوئنسر کریپتو، لارک دیویس(Lark Davis) می گوید که او نسبت به بیت کوین، Ethereum و یک آلتکوین با ارزش بازارِ بالایِ دیگر دیدگاه صعودی دارد

دیویس در ویدیوی جدیدی می گوید با وجود اینکه بیت کوین ۵۰٪ با سقف تاریخی خود در ۶۴,۸۰۴ دلار فاصله دارد، چشم انداز او در مورد دارایی دیجیتال پرچمدار، دچار تزلزل نشده است و او همچنان به  پادشاه کریپتو دیدگاه صعودی دارد

“… تز من در مورد بیت کوین تغییر نکرده است. من هنوز معتقدم بیت کوین طلا ۲.۰، محافظ در برابر تورم، فوق العاده، و داراییِ کمیابی است. من هنوز فکر می کنم که وقتی میرسد که هر بیت کوین صدها هزار دلار ارزش داشته باشد.”

این معامله گر تشریح می کند که چرا او همچنان نسبت به رهبر قرارداد هوشمند Ethereum خوش بین است، با اشاره به فواید و اصول اساسی دومین رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار است. به گفته دیویس، دلایلی برای دید صعودی داشتن به ETH وجود دارد.

“عوامل بسیاری وجود دارند: تغییر به اثبات سهم (PoS)، اتریوم ۲.۰،[امور مالی غیر متمرکز], [توکنهای غیر قابل تعویض]، آپدیت EIP-1559 و خیلی چیزهای دیگر – رهبری توسعه دهنده ها و همه این مسائل. من دید خیلی، خیلی صعودی به اتریوم دارم.”

دیویس از یک آلتکوین بزرگ  به عنوان یکی دیگر از رمزارزهایی که او با وجود وضعیت نه چندان ایده آلِ بازار همچنان دید صعودی به آن دارد ، نام میبرد . به گفته این تحلیلگر، پولکادات (DOT) دارای چند اصل(fundamental) صعودی کلیدی است که به نفع آن عمل می کنند، از جمله شبکه canary(تغییراتی در کدها که به گروه کوچکی از کاربران که از این تغییرات مطلع نیستند اعمال میشود) آن، کوساما (KSM) که مزایده های پاراچین(Parachain) و همچنین مزایده های خودش را راه اندازی خواهد کرد.

“من هنوز نسبت به آینده پولکادات دید بسیار صعودی دارم. در حال حاضر که ما در شاهد راه اندازی پاراچینهای Kusama هستیم ، اگر شما به آنچه برای Kusama اتفاق افتاده است نگاه کنید  در واقع این فوق العاده صعودی است،  – و در حال حاضر من فکر می کنم بیش از ۱۰٪ از  کل عرضه Kusama در این مزایده پاراچین به عنوان ضمانت وجود دارد –  به عقیده من، این موضوع  برای مزایده های پاراچین پولکادات در آینده بسیار صعودی است.”

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع:dailyhodl

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا