اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنجاخبار مقررات

آیا Gemini میتواند Binance را از طریق انطباق با قوانین شکست دهد ، هدف آنها تبدیل شدن به سریع ترین لاک پشت در مسابقه است

ینیانگذار صراقی Gemini ، کامرون وینکلووس (Cameron Winklevoss) ، اعلام نموده این شرکت قصد دارد تا از بزرگترین صرافی دنیا یعنی Binance پیشی بگیرد ، زیرا پیش بینی میکند تاکید آن بر انطباق بر قوانین به نتیجه برسد ، چرا که اکثر ناظران و دلتمردان صرافی های غیر مجاز و منطبق نشده با قوانین را سرکوب میکنند.

همانطور که در تاریخ ۱۲ جولای (۲۱تیر) توسط Bloomberg گزارش شد ، وینکلووس بر اهمیت توجه بر خواسته های نظارتی تاکید کرد و اظهار کرد Gemini یک بازی طولانی را شروع کرده است.

ما تلاش میکنیم تا به سریع ترین لاک پشت در مسابقه تبدیل شویم ، این بازی طولانی با مرور زمان به نتیجه میرسد.

این نظرات از جایی نشات مگیرد که فشارهای نظارتی بر روی Binance در حال افزایش است ، مرجع راهبردی امور مالی انگستان در اواخر ماه ژوئن(اوایل تیرماه) به Binance گفت مجاز به انجام فعالیت در این کشور نمیباشد. و به دنبال این اخطار نظارت شدید بانکی شروع شد و چندین بانک در خیابان های بزرگ فعالیت مشتریان خود با این صرافی را محدود کردند.

تقریبا همزمان با این اتفاق Bloomberg گزارش داد ، وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا ، سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا و کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده بطور فعال جنبه های تجارت Binance را مورد بررسی قرار داده اند.

در مقابل ، وینکلووس اعلام کرد Gemini همانند Bitstamp ، Bittrex و bitFlyer در تلاش میباشد تا مطابق با قوانین و خواسته های سازمان های نظارتی آمریکا ، کار خود را پیش ببرد. این شرکت به پیدایش انجمن کالاهای مجازی در سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) که هدف آن ریشه کن کردن کلاهبرداری و رفتارهای ناهنجار  میباشد، کمک کرد.

به هرحال ، طبق داده های وبسایت CoinMarketCap صرافی Binance هنوز حجم بازار معاملات رمز ارزها را در دست دارد ، بطوریکه حجم معاملات روزانه آن با مبلغ ۱۴ میلیارد دلار صد برابر بیشتر از صرافی دوقولوهای وینکلووس که حجم معاملات روزانه آنها فقط ۱۱۷.۷ میلیون دلار هست، میباشد.

Gemini تنها صرافی مستقر درآمریکا نیست که اولویت خود را مبنی بر رعایت قوانین میداند ، صرافی Coinbase اوایل امسال IPO بازرسی ها مالی خود را منتشر کرد. همچنین صرافی Kraken با دریافت منشور نظارت بانکی در سپتامبر ۲۰۲۰ (مهر۱۳۹۹) میخواهد بیشتر عمومی شود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: Cointelegraph.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا