اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوینمطالب ویژه

بیل میلر، سرمایه گذار افسانه ای بیت کوین به عنوان ذخیره ای ارزشمند نامید

سرمایه گذار افسانه ای بیل میلر(Bill Miller)، در مورد قابل اطمینان بودن بیت کوین، آن را توشه ای ارزشمند نامید.

بیل میلر، سرمایه گذار افسانه ای، در مصاحبه ای با Business Inside، دیدگاه خود را در مورد بازار سهام بیان کرد و بیت کوین را مستعد برای تبدیل شدن به ارزشمندترین دارایی دیجیتال در آینده ارزیابی کرد.

میلر اظهار داشت که استفاده از بیت کوین به عنوان ذخیره ای پر ارزش، همچنان سؤالی بی پاسخ است. میلیاردر اذعان کرد که این موضوع هنوز نیازمند بحث و یافتن پاسخ های مناسب است.

میلر با صراحت بیان کرد که بیت کوین پس از بحران ۲۰۰۸(۱۳۸۷) به عنوان دارایی بدون کنترل و دخالت دولت ها ظهور کرد و از تورم متأثر نشد. بنابراین، اینکه “آیا بیت کوین به یک دارایی ارزشمند ماندگار تبدیل خواهد شد؟”، همچنان یک سوال بی پاسخ است.

این ستاره دنیای سرمایه افزود که نظرات صحیح زیادی از سمت هر دو طرف، برای این سؤال وجود دارد.

به عقیده میلر، به نظر می رسد که اکنون بازار به طور کلی دارای ارزش مناسبی است. میلر معتقد است بین سرمایه گذاران خوش بینی قابل توجهی در مورد بازگشت و بازده مورد انتظار سهام وجود دارد.

وی همچنین افزود مدیران صندوق سرمایه باید بتوانند “اسامی زیادی پیدا کنند تا پرتفوی ما را پر و مملو از سرمایه گذاری کنند.” بیل میلر همچنین در مورد موج های مخالف اقتصادی و نگرانی در مورد تأثیر همه گیری Covid-19 صحبت کرد.

میلر خاطر نشان کرد، در مارس ۲۰۲۰(اسفند ۱۳۹۸)، بازار قبل از شروع بهبود قابل توجه خود به دلیل رشد اقتصادی هفت درصدی، شدیدترین سقوط را در تاریخ خود کرد.

میلیاردر گفت که مهمترین دغدغه در حال حاضر پیش بینی تورم است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا