اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنجمطالب ویژه

شریک اصلی بایننس ارائه خدمات پرداخت به این صرافی را به حالت تعلیق درآورد

یکی از شرکای اصلی صرافی بایننس با نام Clear Junction که در واقع ارائه‌دهنده راهکارهای پرداخت های بین‌المللی برای آن می باشد، اعلام کرده است که من بعد پرداخت‌های مبتنی بر پوند و یورو به مقصد این صرافی را تسهیل نخواهد کرد.

این شرکت اخطاریه اخیر مرجع راهبرد امور مالی انگلستان به این نهاد مستقر در لندن، مبنی بر فعالیت غیرقانونی آن در بریتانیا را به عنوان دلیل اصلی این تصمیم معرفی کرده است.

هفته گذشته، بایننس همچنین با اشاره به اتفاقاتی که “خارج از کنترل” آن در حال وقوع است، سپرده های بانکی یورو از شبکه حوزه پرداخت‌های یکپارچه یورو (SEPA) را به حالت تعلیق درآورد.

گفتنی است که بزرگترین صرافی جهان با کمک Clear Junction قادر بود پرداخت های هر دو شرکت SEPA و FPS را پردازش کند. اکنون که این مشارکت به پایان رسیده است، کلیه پرداخت های Faster Payments به مقصد بایننس در انگلستان به حالت تعلیق در آمده است.

همانطور که قبلاً هم گزارش کردیم، پس از اینکه FCA هشدار داد که صرافی بایننس مجاز به انجام هیچ گونه فعالیتی در بریتانیا نیست، هر دو موسسه Santander UK و Barclays مشتریان خود را از هرگونه نقل و انتقالات به این صرافی منع کردند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا