اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

پشتیبانی Bison Trails از زیرساخت های Provenance Blockchain!

به گفته جون او(June Ou)، مدیر اجرایی بنیاد Provenance Blockchain، این شرکت از زیرساخت های Bison Trails برای تقویت شبکه خود و پشتیبانی از دارندگان Hash برای اجرای گره های اعتبار سنج استفاده خواهد کرد. Hash رمز ارز بومی بلاکچین Provenance است که هم به عنوان وسیله پرداخت و هم به عنوان توکن حکمرانی عمل می کند.

جو لالوز (Joe Lallouz)، مدیر عامل شرکت Bison Trails ، گفت: “ما مفتخریم که از Provenance در ماموریت خود برای تبدیل این صنعت خدمات مالی به سمت بهتر، حمایت می کنیم.” “راه اندازی Provenance به بلاکچین عمومی Tendermint، در را برای پذیرش رو به رشد و کاربردهای جدید فناوری بلاکچین در خدمات مالی باز می کند.”

بلاکچین Provenance پس از آنکه شرکت مادرش ، Figure Technologies ، یک دور سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری را در ماه می سال جاری بست، در Tendermint با هیاهوی زیادی آغاز به کار می کند. جمع آوری کمکهای سری D توسط مورگان کریک دیجیتال فاندینگ(Morgan Creek Digital Funding) و ۱۰T Holdings انجام شد. با افزایش این مبلغ، تخمین زده می شود ارزش Figure Technologies، مبلغ ۳.۲ میلیارد دلار باشد.

بلاکچین Provenance برای کمک به موسسات مالی سنتی ساخته شده است تا فرصت های جدید تجاری را در بلاکچین کشف کنند. مورد اصلی استفاده از این پلتفرم، تسهیل بازارها و صرافی هه برای خریداران و فروشندگان دارایی های دیجیتال میباشد.

Bison Trails، ارائه دهنده زیرساخت در مرکز چندین مشارکت مطرح قرار داشته است. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، Bison Trails ، پشتیبانی اصلی از زیرساخت را برای بلاکچین پرداخت Crypto.com فراهم می کند. در فوریه سال جاری(بهمن ۱۳۹۹)، Bison Trails  برای بهبود عملکرد گره شرکای خود، که شامل پولکادات (Polkadot) ، اتریوم (Ethereum) و Cosmos است ، Global Blockchain Sync را راه اندازی کرد.

Bison Trails، شرکت ارائه دهنده زیرساخت برای بخش ارزهای رمزپایه، روز سه شنبه اعلام کرد که از شبکه Provenance، یک بستر چند میلیارد دلاری که موسسات مالی سنتی را قادر می سازد خدمات بلاکچین را به مشتریان خود ارائه دهند، پشتیبانی میکند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا