اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

گروه Capital International ، میزان ۱۲.۲ درصد از سهام MicroStrategy را خریداری می کند!

گروه بین المللی سرمایه (Capital International Group)، مدیریت دارایی ۲.۳ تریلیون دلاری که دفتر مرکزی آن در لس آنجلس قرار دارد، ۱۲.۲ درصد از سهام MicroStrategy را به دست آورده است و آن را به یکی از بزرگترین سرمایه گذاران غیر مستقیم در بیت کوین (BTC) در دنیا تبدیل کرده است.

بر اساس افشای اطلاعات با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC، گروه بین المللی سرمایه در حال حاضر تقریباً ۵۶۰ میلیون دلار سهام MSTR در اختیار دارد. فقط BlackRock بیشتر در معرض شرکت هوش تجاری قرار دارد.

MicroStrategy پس از اطمینان مدیرعامل، مایکل سایلور (Michael Saylor) در مورد اینکه که دارایی دیجیتال یک استاندارد پولی جدید را نشان می دهد، تقریباً یک سال ذخایر استراتژیک خود را با بیت کوین بارگیری کرده است. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، ارزش بیت کوین اخیر شرکت ۴۸۹ میلیون دلار بود. در اوایل ماه ژوئن(خرداد)، MicroStrategy با موفقیت ۴۰۰ میلیون دلار وام برای خرید بیت کوین بیشتر، جمع کرد.

MicroStrategy به دلیل قرار گرفتن بیش از حد در معرض این دارایی دیجیتال، به نوعی سهام پروکسی بیت کوین تبدیل شده است. منابع بیت کوین این شرکت اکنون در یک شرکت تابعه تازه تأسیس موسوم به MacroStrategy LLC نگهداری می شود.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا