اخباراخبار ارز دیجیتال

جی پی مورگان و یو بی اس میخواهند تا استراتژی های فعال رمز ارزها را اجرا کنند

با توجه به گزارش ارائه شده در تاریخ ۱۴ ژوئیه (۲۳تیر) توسط خبرگزاری The Street ، بانک های JPMorgan و UBS در حال حاضر برای صندوق های تامینی رمز ارزها اقدامات لازم را انجام میدهند.

این میتواند نشانه دیگری از حضور عمیق وال استریت در صنعت رمز ارزها باشد.

این حضور دور از انتظار نبود. در ماه می (اردیبهشت) ولز فارگو اعلام کرد شرکت سرمایه گذاری او یک استراتژی فعالی را برای کاربران “جیب عمیق” رمز ارزها معرفی کرد. از این رو ، این کاملا طبیعی است که دیگر بانک های بزرگ مانند جی پی مورگان به فکر همچین کاری بیفتند.

بکارگیری استراتژی های رمز ارزها از طریق واحد های صندوق سرمایه گذاری (FOF) بانک ها صورت میگیرد.

FOF ها استخرهای سرمایه گذاری مشترک می باشند که در درجه اول به جای سهام ، اوراق قرضه یا دارایی های دیگر در سهام سایر صندوق ها سرمایه گذاری میکنند.

مزیت اصلی سرمایه گذاری های این شکلی دسترسی به تعداد گسترده سهام  بدون رو به رو شدن با ریسک های بالا می باشد.

چشم اندازه دو سویه

در ماه آوریل گزارش هایی مبنی بر راه اندازی صندوق های سرمایه گزاری توسط جی پی مورگان بدلیل تقاضای بالای مشتریان منتشر شد.

بزرگ ترین بانک سوئیسی (UBS) ، در ماه می(اردیبهشت)  استفاده از روش های مختلف برای پیشنهاد سرمایه گذاری در رمز ارزها را به مشتریان ثروتمند خود آغاز کرد.

با این حال شایعه جلوگیری از انتقال سرمایه مشتریان به رمز ارزها توسط مدیریت سرمایه گذاری بانک ها به دلیل فشارهای ناگزیر قانونی، با این موضوع مغایرت دارد.

” ناظران شروع کرده اند و البته میتوانند رمز ارزها را به زمین بزنند ، بنابراین ما به سرمایه گذاران پیشنهاد میکنیم تا پرتفوی خود را از رمز ارزها پاک نگه دارند.”

به دنبال اصلاح عمیقی که اخیرا در بازار رمز ارزها به وقوع پیوست ، وال استریت به طور کلی نسبت به رمز ارزها شکاک شده است.  و مدیر عامل بلک راک ، لری فینک (Larry Fink) به خبرگزاری CNBC گفت میزان تقاضا برای رمز ارزها از طرف مشتری های آنها خیلی کم می باشد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا