اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای

راه اندازی برنامه کمک هزینه ۳ میلیون دلاری برای توسعه دهندگان DeFi ، توسط بنیاد ۱inch!

بنیاد ۱inch ، سازمان غیرانتفاعی جمع کننده صرافی غیرمتمرکز ۱inch ، مبلغ ۳ میلیون دلار برای تأمین بودجه ارتقاء پروتکل جدید به عنوان بخشی از یک برنامه کمک هزینه برای توسعه دهندگان، در نظر گرفته است.

طی ۱۲ ماه آینده، بنیاد ۱inch ، کمکهای مالی را برای پروژه های زیر دسته بندی می کند: توسعه شبکه، توسعه جامعه، تحقیق و تجزیه و تحلیل.

گروه توسعه شبکه جمع آوری محصولات، تولیدکنندگان خودکار بازار، کیف پول ها، پروتکل های لایه ۲ و ادغام های مربوط به ۱inch API را هدف قرار می دهد.

برای توسعه جامعه، پروژه های واجد شرایط شامل موارد آموزشی، دیدارهای محلی و هکاتون میباشد.

در گروه تحقیق و تجزیه و تحلیل، بنیاد ۱inch به دنبال تأمین بودجه پروژه های مربوط به تجزیه و تحلیل داده ها و تحقیقات می باشد.

بنیاد ۱inch گفت ، پروژه هایی که اخیراً در امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi شروع شده اند و سابقه بودجه قبلی ندارند، میتوانند از این بودجه استفاده کنند. پس از ارسال درخواست، از متقاضیان واجد شرایط برای تعیین پتانسیل اعطای کمک برای مصاحبه دعوت می شود. برندگان یک پیشنهاد رسمی اعطای کمک هزینه دریافت می کنند و روند پردازش را شروع می کنند.

بنیاد ۱inch همچنین اعلام کرد که اولین کمک مالی ۱۰۰,۰۰۰ توکن ۱INCH خود را به DeNet، یک پلتفرم ذخیره سازی و میزبانی غیرمتمرکز، اعطا کرده است.

این بنیاد توضیح داد: “مفهوم DeNet مبتنی بر استفاده از فضای دیسک بدون استفاده در رایانه های شخصی برای ذخیره و میزبانی dApps است.”

اگرچه این پروژه برای مدت طولانی تری در رادار تماشاگران رمزنگاری بوده است، شبکه ۱inch رسماً در آوریل(فروردین) سال جاری راه اندازی شد. زیرا در ماه می ۲۰۱۹(اردیبهشت ۱۳۹۸) در یک هکاتون ETHGlobal New York ، وارد صحنه شده است. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، ۱inch ، برنامه تلفن همراه خود را در iOS اپل در ماه آوریل راه اندازی کرد. اخیراً، این پروتکل، از استیبل کوین جدیدی را که به دلار آمریکا وابسته است، رونمایی کرد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا