اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Quantstamp (QSP): به روزرسانی قیمت ، تحولات اخیر ، انجمن ، رویدادهای آینده

از زمان راه اندازی ، Quantstamp به وظیفه خود در زمینه تأمین امنیت بلاکچین و اینترنت غیرمتمرکز به خوبی عمل کرده است.
این اهداف عالی را با انجام دقیق پروتکل ها به دست می آورد و تاکنون Quantstamp به تأمین بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار امنیت ریسک دارایی دیجیتال در مقابل مجرمان اینترنتی کمک کرده است.
QSP ، قابلیت تأیید قراردادهای هوشمند در پروتکل امنیتی QSP را دارد.مشارکت های طولانی مدت بخشی از تحولاتی هستند که وظیفه آنها را برای حفظ سروصدای اطراف پروتکل بر عهده دارند.

پیشرفت های اخیر
Quantstamp اخیراً فعالیت هایی برای پروژه های DeFi رونمایی کرده است تا به عنوان اثبات کاربران در مورد شفافیت پروژه نشان داده شود.
علاوه بر این ، اطلاعات مربوط به کد و هش نیز بر روی آن نشان داده شده است. پروتکل ICHI به عنوان اولین پروژه برای اجرای فاز جدید Quantstamp پیشتاز است.
حسابرسی Quantstamp که به تازگی به نتیجه رسیده است ، در بیش از ۲۰۰ پروتکل به نتیجه رسیده است. برخی از آخرین ممیزی ها مربوط به شبکه Qredo ، ICHI و NAOS Finance می باشد.

رویدادهای آینده
Quantstamp در چند رویداد بلاکچین آینده نقشی اساسی خواهد داشت. این تیم در بزرگترین رویداد سالانه اتریوم در اروپا با نام کنفرانس جامعه اتریوم (EthCC) در پاریس فرانسه حضور خواهد داشت.
این تیم در “درس های بیش از ۳۰۰ پارامترهای امنیتی” در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.
رویداد دیگری که تیم در آن شرکت خواهد کرد ، Blockchain Village 2021 در DEFCON است ، که صورتحساب آن در لاس وگاس برگزار می شود. با محوریت موضوع “یکپارچگی” ، Quantstamp تجربه پیش نیاز مشارکت مثبت را دارد.

جامعه
جامعه Quantstamp بیش از ۶۰،۰۰۰ دنبال کننده در توییتر به دست آورده است و به نظر می رسد در نتیجه افزایش موارد هک و نقض امنیت در بلاکچین ، حتی بیشتر افزایش یابد.
QSP ، توکن ERC-20 است که به کاربران اجازه می دهد قراردادهای هوشمند پروتکل امنیتی QSP را تأیید کنند و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۳۳۷۵ دلار معامله می شود. اعضای انجمن می توانند نودها شبکه باشند و با خرید سهام QSP را کسب کنند.
حجم بازار QSP حدود ۲۴ میلیون دلار است و در حال حاضر کل عرضه آن ۹۷۶،۴۴۲،۳۸۸ مقدار می باشد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:dailycoin

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا