اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنجمطالب ویژه

بایننس معاملات توکن های سهام را متوقف می کند

بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان بایننس معاملات توکن سهام شرکت ها را تنها سه ماه پس از راه اندازی متوقف نمود.

بایننس دراوایل روز ۱۶ ژوئیه(۲۵ تیر) اعلام کرد که یکی از جدیدترین سرویس های عرضه شده تجارت توکن های دیجیتال به نمایندگی از سهام شرکت ها را متوقف کرده است . این امر در پی مسائل رگولاتوری در بسیاری از کشورها اتفاق افتاده است.

CryptoPotato در آوریل ۲۰۲۱(فروردین ۱۴۰۰) گزارش داد که صرافی بایننس پشتیبانی از یک محصول جدید را اضافه کرده است و کاربران خود را قادر به تعامل با توکن های دیجیتالی به نمایندگی از سهام کرد.
پس از اضافه کردن سهام تسلا ، بایننس خدمات خود را با سهام کوین بیس (هنگامی که عرضه عمومی شد) و اپل ، مایکروسافت و مایکرو استراتژی گسترش داد.
با این حال ، این شرکت در آلمان با نظارت جدی روبرو شد زیرا سازمان نظارت بر امور مالی کشور هفته ها پس از راه اندازی ، نگرانی هایی را در مورد سهام توکن دار مطرح کرد.
در نهایت ، بایننس تصمیم گرفته است تا همانطور که در ۱۶ ژوئیه(۲۵ تیر) اعلام شد ، این سرویس خاص را متوقف کند.
“دیگر توکن سهام شرکت ها برای خرید در Binance.com در دسترس نیستند و Binance.com پس از تاریخ ۱۴ اکتبر (۲۲ مهر) ساعت ۱۹:۵۵ (UTC) دیگر از هیچ توکن سهامی پشتیبانی نخواهد کرد و کاربران تا تاریخ اعلام شده مهلت دارند تا موقعیت‌های خود را در این پلتفرم ببندند.

این صرافی اظهار داشت که مشتریانی که در حال حاضر چنین توکن های سهام را در اختیار دارند ، قادر به “فروش یا نگهداری آنها در طی ۹۰ روز آینده” هستند. و پس از انقضا این مدت ، آنها “دیگر قادر به فروش یا بستن موقعیت های خود نخواهند بود.”

منبع: cryptopotato

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا