اخباراخبار سهام های بین المللیسهام تسلا

دارندگان تسلا اکنون می توانند کمک راننده ممتاز ‘FSD’ را با قیمت ۱۹۹ دلار در ماه دریافت کنند

تسلا به تازگی روشی را برای مشترکین ارائه داده است که به جای پرداخت ۱۰ هزار دلار ، بسته کمک راننده ممتاز را با قیمت ۱۹۹ دلار در ماه مشترک کنند.
سیستم کمکی راننده با عنوان قابلیت رانندگی کامل (FSD) به بازار عرضه می شود.
یکی از مالکان واجد شرایط اعلانی را که روز جمعه از تسلا دریافت کردند با CNBC به اشتراک گذاشت که در آن گفته شده بود:
«قابلیت کامل رانندگی در حال حاضر به صورت اشتراک ماهانه در دسترس است. مدل Y خود را با قیمت ۱۹۹ دلار (بدون احتساب مالیات) ارتقا دهید تا ویژگی هایی مانند اتو درایو ، تغییر مسیر اتوماتیک ، اتوپارک و… را تجربه کنید. ویژگی های فعال شده فعلی به نظارت فعال راننده نیاز دارند و خودرو را مستقل نمی کند. “

مشتریانی که قبلا بسته Tesla’s Enhanced Autopilot را خریداری کرده اند و دیگر هیچ فروشی نمی کند ، می توانند با قیمت کمتری ۹۹ دلار در ماه در FSD مشترک شوند اما ممکن است نیاز به ارتقا HW3 داشته باشند.
در توافق نامه اشتراکی در وب سایت تسلا ، سازنده خودرو الکتریکی ایلان ماسک هشدار می دهد:

ویژگی های -FSD “در معرض تغییر هستند که محدود به منطقه می باشند،” و فقط در وسایل نقلیه تسلا که دارای سخت افزار جدیدتر هستند و فناوری Autopilot نصب شده قابل استفاده است.
-درایورها مسئول عوارض ، پارکینگ یا سایر تخلفات رانندگی هستند که در تسلا که با ویژگی های FSD کار می کند اتفاق می افتد.
-تسلا می تواند قیمت اشتراک را هر زمان که بخواهد افزایش دهد اما قبل از صدور صورتحساب با نرخ جدید ، یک ماه قبل به رانندگان اخطار می دهد.
-مالکان می توانند FSD را هر زمان لغو کنند اما در صورت انجام این کار ، پرداخت ماهیانه آنها تأیید نمی شود.
-تسلا می تواند اشتراک FSD راننده را در صورت استفاده از این فناوری ، “برای هر چیز غیرمجاز یا نامناسب” یا برای عدم پرداخت ، تعلیق یا لغو کند.

تمام تسلا های جدید دارای یک مجموعه استاندارد از ویژگی های کمک راننده هستند که با عنوان Autopilot لقب گرفته است. مطابق وب سایت تسلا ، این ویژگی یک تسلا را قادر می سازد “در لاین خود به طور خودکار هدایت ، شتاب و ترمز کند.”
بسته FSD فوق العاده ویژگی های مفصل تری مانند Smart Summon را فراهم می کند که به راننده اجازه می دهد تا با تسلا تماس بگیرد تا آنها را از یک پارکینگ یا یک مسیر طولانی با استفاده از برنامه تلفن همراه تسلا مانند کنترل از راه دور انتخاب کند.
تسلا همچنین قول داده است که به زودی ویژگی با نام “Autosteer در خیابان های شهر” به زودی برای رانندگان دارای FSD عرضه می شود. تسلا برای اصلاح ویژگی های ناتمام کمک راننده ، به برخی از دارندگان دسترسی زودهنگام به نسخه بتا FSD را می دهد. تسلا بلافاصله به درخواست اطلاعات بیشتر ، از جمله اینکه آیا مشترکین FSD واجد شرایط شرکت در برنامه FSD بتا هستند ، پاسخ نداد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cnbc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا