اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار استخراجاخبار بلاکچین

هدف پروژه جدید این است که ماینرهای جهانی را به روسیه بیاورند

یک انجمن مهم رمزارز و بلاکچین در روسیه در حال شروع پروژه ای برای آوردن عملیات استخراج جهانی به این کشور در میان سرکوب ماینرهای چینی است.
انجمن اقتصاد رمزارز ، هوش مصنوعی و بلاکچین روسیه یا RACIB ، ابتکاری را با هدف انتقال منابع محاسباتی جهانی برای استخراج رمزارز به فدراسیون روسیه اعلام کرد. سخنگوی RACIB به Cointelegraph گفت که انتظار می رود اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه در تاریخ بعدی منتشر شود.
در اعلامیه یاد شده ، به منظور پیشبرد و اجرای این پروژه ، RACIB در حال همکاری نزدیک با مقامات دولت روسیه و شرکت های دولتی است و طیف وسیعی از گروه های کاری مشترک را با ساختارهای محلی تشکیل می دهد.

یکی از این گروه ها بر روی پروژه “استخراج و محیط زیست” برای ساخت مزارع استخراج و مراکز داده با استفاده از منابع تجدید پذیر برق متمرکز شده است. علاوه بر انرژی غنی از انرژی هسته ای روسیه ، این گروه به دنبال ایجاد عملیات استخراج رمزارز بر اساس منابع انرژی سبز مانند نیروگاه های بادی است.
به عنوان بخشی از این پروژه ، RACIB در حال همکاری با برخی از شرکای خارجی از جمله کنسرسیومی از بزرگترین شرکت های مرتبط با استخراج رمزارز در چین است. در این اطلاعیه اشاره شده است که شرکت های کنسرسیوم “بیش از ۲۵٪ از هش ریت جهانی رمزارزهای اصلی را کنترل می کنند.”
براساس نشریه NS Energy با تمرکز بر انرژی ، روسیه چهارمین کشور بزرگ از نظر تولید برق است که پس از چین ، ایالات متحده و هند بیش از ۱۱۰۰ تراوات ساعت انرژی در سال تولید می کند. بر اساس این اعلامیه ، روسیه بیش از ۱۱۰۰ مگاوات نیروگاه جدید با استفاده از نیروگاه های بادی در مناطقی مانند منطقه روستوف ، جمهوری کالمیکیا ، آدیگه و استان استاروپول ایجاد کرده است.

روسیه تنها کشوری نیست که به ماینرهای چینی ظرفیت انرژی خود را ارائه می دهد تا به عنوان یک بازیگر اصلی در صنعت ظاهر شود. شهردار میامی ، فرانسیس سوارز ، در ماه ژوئن (خرداد)به طور علنی از شرکت های استخراج رمزارز چینی دعوت کرد تا در میان عملیات تسویه حساب ماینرها در چین ، مراکز داده را در این شهر ایجاد کنند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا