اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

میلیاردر ریسک پذیر تیم دراپر باور دارد بیت کوین علی رغم بازار نزولی اکنون ، در سال ۲۰۲۲ به هدف ۲۵۰هزار دلار خواهد رسید

تیم دراپر بنیانذار کمپانی (Draper Fisher Jurvetson) ، بر خلاف بازار نزولی رمز ارزها هنوز باور دارد قیمت بیت کوین برای سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) یا اوایل ۲۰۲۳( اواخر ۱۴۰۱) به هدف ۲۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

دراپر هنوز باور دارد بیت کوین در سال ۲۰۲۲ مبلغ ۲۵۰,۰۰۰ دلار را لمس خواهد کرد

در اوایل سال ۲۰۱۸ (اواخر ۱۳۹۶) دراپر با ادعای اینکه معتقد است قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) به ۲۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید ، تمام توجه ها را به سوب ودش جلب کرد.

در یک مصاحبه اخیر با بنزینگا ، سرمایه گذار ریسک پذیر کسی که در کمپانی های موفقی نظیر توییتر ، تسلا ، اسکایپ و چنتای دیگر سرمایه گذاری کرده است ، توضیح داد بیت کوین با افزایش محبوبیتی که داشته میتواند به هدف مورد نظر من برسد.

” بعلی ، من هنوز سر حرفم هستم. ۲۵۰ هزار دلار برای قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۲۲ یا اوایل ۲۰۲۳.

ما بالا و پایین های زیادی را تجربه کردیم و هنوز ادامه دارند ، اما بیت کوین جهانی ، قابل اعتماد ، غیر متمرکز ، بدون اصطکاک ، انتقال های شفاف با تکامل بیشتر  و بیشتر کاربردها ، محبوبیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

برای اینکه بیت کوین به قیمت ۲۵۰,۰۰۰ دلار برسد باید از قیمت کنونی خود یعنی ۳۱,۰۰۰ دلار ۸۰۰ درصد افزایش داشته باشد.

 

Uj5LrPZd 300x164 - میلیاردر ریسک پذیر تیم دراپر باور دارد بیت کوین علی رغم بازار نزولی اکنون ، در سال 2022 به هدف 250هزار دلار خواهد رسید

 

بیت کوین آزادی و اعتماد را به ارمغان می آورد

برای دراپر ، بیت کوین بیانگر آزادی و اعتماد است. او شاره کرد مردم زیادی در سراسر دنیا در حال جمع آوری بیت کوین به میزانی که در تواناییشان می باشد هستند. این کار در برخلاف تورم کشورهایی مانند آرژانتین و نیجریه است چون پول ملی آنها دائما در حال از دست دادن ارزش خود می باشد.

با توجه به ایالات متحده آمریکا ، حتی زمانی که بازار بیت کوین نزولی می باشد ، تا زمانی که چاپ دلار از طرف دولت فدرال رزرو ادامه دارد ، بیت کوین میتواند به عنوان یک سپر مدرن در برابر تورم باقی خواهد ماند.

آیا دراپر این بار اشتباه خواهد کرد؟

در حالی که پیش بینی قیمت در صنعت رمز ارزها خیلی احتمالی می باشد ، سابقه درپر او را متمایز می کند. در سال ۲۰۱۵ (۱۳۹۳) قیمت بیت کوین کمتر از ۵۰۰ دلار بود ، اما او با جرات پیش بینی کرد که قیمت این رمز ارز تا پایان ۲۰۱۷ (۱۳۹۶) به ۱۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

بیت کوین در همان سال دوبار به قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار رسید و تحلیل دراپر درست از آب درآمد.

پس از افزایش دور از انتظار در سال ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) ، قیمت بیت کوین حدود ۵۲ درصد از بالاترین رقم خود یعنی ۶۵,۰۰۰ دلار در تاریخ آوریل (فروردین) سقوط کرد. این سقوط به دلیل سرکوب مجدد چین در زمینه استخراج و تجارت بیت کوین آغاز شد و بعداً توسط ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، میلیاردر عجیب و غریب ، تشدید شد.

بنابراین باید منتظر بمانیم و زمان همه چیز را روشن خواهد کرد که آبا باز هم پیش بینی قیمت دراپر درست خواهد بود یا نه. 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: zycrypto.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا