اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

باشگاه آرسنال، AFC Fan Token را در Socios راه اندازی می کند!

قهرمان لیگ برتر انگلیس، آرسنال اف سی(Arsenal F.C)، در حال همکاری با Socios است که به هواداران خود توانایی تأثیرگذاری در تصمیمات باشگاه و دسترسی به محتوای مربوط به تیم را می دهد.

بر اساس اعلامیه روز دوشنبه چیلیز (Chiliz)، بلاکچین انحصاری پلتفرم Socios، این مشارکت باعث شده است که Socios به مکان اصلی دیجیتال برای طرفداران آرسنال تبدیل شود.

چیلیز گفت، هواداران آرسنال با در اختیار داشتن AFC Fan Tokens “فرصت تعامل بی شماری” از جمله “شانس نفوذ در باشگاه در یک سری نظرسنجی های تعاملی در مورد تصمیمات مختلف هر فصل”، با این باشگاه خواهند داشت.

هیچ جدول زمانی برای راه اندازی AFC Fan Tokens داده نشد، اگرچه چیلیز اعلام کرد که آنها به زودی در دسترس خواهند بود. هوادارانی که در حال حاضر در My Arsenal Rewards، یک برنامه پاداش طرفدارمحور ثبت نام کرده اند، این گزینه را دارند که یک AFC Fan Token رایگان دریافت کنند.

پیتر سیلورستون(Peter Silverstone)، مدیر بازرگانی آرسنال گفت: “ما از آغاز این همکاری با Socios.com هیجان زده ایم. زیرا طرفداران گسترده جهانی ما را، حتی بیشتر به باشگاه نزدیک خواهد کرد.” “همانطور که از روابط آنها با دیگر باشگاههای برجسته اروپایی مشاهده کرده ایم ، Socios.com در صنعت ورزش در بلاکچین پیشرو است.”

چیلیز به یک پلتفرم محبوب برای تیم ها و لیگ های حرفه ای ورزشی تبدیل شده است. در ماه می(اردیبهشت)، سه تیم مسابقه فرمول یک، توکن های منحصر به فرد طرفداران را در بلاک چین Chiliz اعلام کردند. در همان ماه، مسابقات Ultimate Fighting Championship، معروف به UFC ، اعلام کرد که توکن هوادار خود را مبتنی بر بلاکچین، راه اندازی خواهد کرد.

بر اساس گزارش Cointelegraph ، چیلیز در حال گسترش فعالیت های خود در ایالات متحده است تا فرصت های بیشتری برای تعامل توکن های هوادار را دنبال کند. مدیر عامل شرکت، الکساندر دریفوس(Alexandre Dreyfus) در ماه مارس(اسفند) به Cointelegraph گفت که دفتر جدید این سازمان در نیویورک، یک سکوی پرتاب برای تعامل با لیگ های محلی و حق امتیازهای ورزشی خواهد بود.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا