NFTاخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

پالیگان بلاکچین بازی و استودیو NFT راه اندازی می کند

پالیگان ، توسعه دهنده زیر ساخت اتریوم با تاسیس زیر مجموعه ی جدیدی در زمینه بازی های بلاکچین و NFT ها قصد دارد چشم انداز بهتری در مورد اهداف بلند مدت شرکت ارائه نماید.

استودیو تازه تاسیس پالیگان سه هسته اصلی دارد که عبارت اند از: ثبات جایگاه پالیگان به عنوان پیشرو در عرصه بازی های غیر متمرکز ، بدست آوردن اعتبار برای جلب توجه سرمایه گذاران و سازنده های توکن های غیر مثلی یا همان NFT ، و تبدیل شدن پالیگان به بهترین مکان برای انتقال به Web3.0 .

به ادعای این کمپانی ابتکار عمل در ایجاد استودیو بازی پالیگان ، این است تا به توسعه دهندگان و سازندگان بازی های غیر متمرکز برای ساخت و فروش آن کمک کند.

نو آوری بعدی یعنی استودیو NFT پالیگان ، به صاحبان معنوی آثار هنری و برندها این امکان را میدهد تا نمایشگاه مجموعه های هنری و آثار سفارشی خود را راه اندازی نمایند.

همانطور که این کمپانی روز دوشنبه اعلام کرد ؛ با راه اندازی استودیوهای پالیگان بازی ها حمایت ساخت ۳۶۰ درجه ای را دریافت می کنند. مارک های بزرگ بازی میتوانند در پالیگان راه اندازی شوند و بازیکن ها میتوانند از دنیای جدید بازی ها با امکانات جدید و بازی غیرمتمرکز لذت ببرند.

پالیگان به سرعت به یک پلتفرم دوستدار توسعه دهندگان در صنعت بلاکچین تبدیل می شود. این پلتفرم در یک بازه زمانی ۷ روزه در ماه می (اردیبهشت) تعداد ۷۵,۰۰۰ نفر کاربر جدید اضافه کرد و منشا این مشارکت عظیم پیرامون برنامه های غیرمتمرکز بود.

سرمایه گذار میلیاردر مارک کوبان (Mark Cuban) نیز از پالیگان به دلیل مهارت فنی بالا و رشد بالای کاربران حمایت کرد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: Cointelegraph.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا