اخباراخبار NFTاخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتال

یک بازی NFT در فیلیپین به یک کسب درآمد بزرگ تبدیل شده است

در حالی که وضعیت فعلی بازار نزولی است ، بازی های NFT در حال حاضر از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. Axie Infinity یک بازی حیوان خانگی NFT است(NFT pet game) که طی چند ماه گذشته ارزش خود را بیست برابر افزایش داده و به یکی از بزرگترین درآمدزایی رمزارزی تبدیل شده است.
Axie Infinity تقریباً نیم میلیون بازیکن روزانه دارد. این پدیده فیلیپین را به طوفان کشانده است ، با پایگاه کاربران بازی که ۶۰٪ از کاربران فیلیپینی را تشکیل می دهد.اولین بار نیست که آلتکوین ها انفجار قیمتی دارند.

با این وجود ، این واقعیت که Axie Infinity هنوز در مرحله آلفا است ، موفقیت چشمگیر آن را بسیار شگفت آورتر می کند و نشان می دهد که با ادامه رشد بازی ، جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد. در حال حاضر به عنوان پردرآمدترین برنامه غیر متمرکز (DApps) ثبت شده است.
وان دی پوپ ، تاجر و تحلیلگر رمزنگاری معتقد است که معامله گران باید در نحوه و زمان تصمیم به سرمایه گذاری در این نوع آلتکوین ها بسیار مراقب باشند.

وی اضافه می کند که به نظر می رسد AXS بیش از حد خریداری شده است و معامله گران در صورت انتخاب ورود به بازار باید مراقب باشند و اضافه می کند که AXS “در نهایت اصلاح خواهد شد”.
سایر پروژه های متاورس مانند Sandbox بازی های غیرمتمرکز را به سطح جدیدی رسانده اند.
تجارت و مبارزه با بازی های مبتنی بر بلاکچین نمونه دیگری از روش نوآوری مداوم فضا و ایجاد زمینه برای فعالیت های جدید و هیجان انگیز است اما بسیار شاهد آن بوده ایم که ارز هایی که رشد شدید داشته اند سریع نیز سقوط کرده اند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cryptodaily

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا