اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوینرویدادهای ارز دیجیتال

رئیس تحقیقات Arcane می گوید، این اصلاح بیت کوین کوتاه مدت خواهد بود

بندیک نورهایم، رئیس بخش تحقیقات Arcane Crypto، معتقد است که اصلاح فعلی بیت کوین کوتاه مدت خواهد بود.

با این حال، در یک گزارش تازه که توسط شرکت تجزیه و تحلیل داده Santiment به اشتراک گذاشته شده است، تحلیلگران می گویند که بیت کوین ممکن است به مرز ۲۴،۰۰۰ دلار هم برسد.

اما اگر بالاتر از ۳۲،۰۰۰ دلار تثبیت شود، احتمال ادامه روند صعودی وجود دارد.

“تثبیت در بالای ۳۲،۰۰۰ دلار برای رشد بیشتر بیت کوین حیاتی است”
طبق داده های ارائه شده توسط Santiment، نگهداری سطح فعلی ۳۲،۰۰۰ دلار برای گاو های بیت کوین بسیار مهم است. اگر بیت کوین به زیر آن سقوط کند، راه برای ۲۴،۰۰۰ تا ۲۰،۰۰۰ دلار به طور گسترده ای باز می شود. اما اگر بیت کوین موفق به حفظ این منطقه شود، این فرصت را پیدا می کند که بالاتر برود.

طبق توئیت Santiment، کنفرانس آنلاین B-Word، که مدیر اجرایی ARK، کتی وود، ایلان ماسک و جک دورسی در آن شرکت کردند، بسیاری از معامله گران اظهار کردند که امیدوارند بیت کوین پس از اظهارات ماسک به بالا حرکت کند.

ماسک گفت که شخصاً بیت کوین (و همچنین اتریوم و دوج کوین) دارد و تأیید کرد که تسلا و اسپیس ایکس نیز دارای بیت کوین هستند و هیچ کدام قصد فروش بیت کوین خود را ندارد.

موضوع دیگری که آنها درباره آن بحث کردند این است که شبکه استخراج بیت کوین از ماه می (اردیبهشت) تا چه حد سبزتر شده است. ماسک اعلام کرد که تسلا احتمالاً پذیرش بیت کوین را به عنوان روش پرداخت برای اتومبیل های الکترونیکی خود در آینده ای نزدیک از سر خواهد گرفت.

با این وجود به نظر می رسد Santiment هنوز معتقد است که احتمال افزایش بیشتر قیمت بیت کوین اندک است. از آنجا که معامله گران به افزایش قیمت بیت کوین امیدی ندارند، نرخ بودجه منفی باقی می ماند، مقدار آدرس های بیت کوین روزانه کاهش می یابد و عرضه بیت کوین در صرافی ها پس از سقوط عمده ناگهان افزایش می یابد.

رئیس بخش تحقیقات Arcane: این اصلاح کوتاه مدت خواهد بود
با این حال، بندیک نورهایم، رئیس بخش تحقیقات Arcane Crypto، معتقد است که عقب نشینی فعلی قیمت بیت کوین طولانی نخواهد بود و اصلاح آن کوتاه مدت است.

دلیل اصلی این امر، همانطور که در توییت وی گفته شده است، پول زیادی است که به صنعت رمزارزها و به ویژه بیت کوین سرازیر می شود.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا