اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

مدیر عامل آرک اینوست ، کتی وود ، پیشنهاد کرد رمز ارزها در بازار نقل و انتقال ۷۰۰ میلیارد دلاری استفاده شوند

در وبینار B-Word که اخیرا برگزار شد ، کتی وود ، ایلان ماسک و جک دورسی درمورد دارایی های دیجیتال ، بیت کوین و بطور کلی صنعت رمز ارزها به بحث و گفتگو پرداختند. یکی از موضوعاتی که در مورد آن بحث شد استفاده از بیت کوین در صنعت پرداخت و نقل و انتقال پول بود.

” شما از ۸ تا ۳۰ درصد ۱۰۰ دلار خود را هنگام پرداخت به خانواده خود برمیگردانید. این یک وظیفه اجتماعی است که من آن را ارائه میکنم.”

بنیانگذار و مدیر عامل آرک اینوست کتی وود ، به مقدار زیاد سرمایه هایی اشاره کرد که به خاطر بالا بودن کارمزد ها در صنعت پرداخت سنتی از بین میروند. او همچنین خاطرنشان کرد کشورهایی هستند که تولید ناخالص داخلی آن ها تا حد زیادی به این پرداخت ها و حواله ها متکی است. همچنین وود کشورهای تونگا و السالوادور را برای این موضوع مثال زد و افزود ۳۰ درصد از تولید ناخالص داخلی کشور تونگا بستگی به حواله های مالی دارد.

به گفته عضو ارشد پارلمان نیواس ، پارلمان پادشاهی تونگا ، لورد فوزیتو ، روش های پرداخت مبتنی بر بیت کوین میتوانند تا ۴۰ میلیارد دلار در کامزد ها و هزینه های اضافی پرداخت ها ، برای کشورهای در حال توسعه صرفه جویی کند. این مبلغ از کل بودجه کمک های ایالات متحده فراتر رفته است.

 

Screenshot 2021 07 22 at 14 26 22 ARK Invest CEO Cathie Wood Suggested Cryptocurrency Usage in 700 Billion Remittance Market 277x300 - مدیر عامل آرک اینوست ، کتی وود ، پیشنهاد کرد رمز ارزها در بازار نقل و انتقال 700 میلیارد دلاری استفاده شوند

ترجمه توییت : ” این صحبت ها آشنا بنظر میرسن ؟ مستقیما از گفته های من در پادکست بیت کوین برداشته شده اند. کتی وود متوجه آن شده و درکش کرده. و به ایلان ماسک و جک دورسی میگه که بیت کوین تا ۳۰ درصد تولید ناخالص داخلی رو برای کشورهای در حال توسعه وابسته به حواله مانند تونگا و السالوادور رو از صنعت ۷۰۰ میلیارد دلاری حواله و نقل و انتقال پول ، پس میگیره.”

با توجه به گزارش بانک جهانی به دلیل بیماری همه گیری انتظار میرود در سال آتی حجم حواله ها به ۵۵۶ میلیارد دلار نزول داشته باشد. کارمزد صنعت حواله تا ۳۰ درصد به ازای هر ۱۰۰ دلار بالا خواهد رفت. قطعا بیت کوین و مابقی رمز ارزها میتوانند بهترین راه حل برای این مبادلات برون مرزی بسیار گران باشند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: U.today

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا