اخباراخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

بیت کوین در مقابل اتریوم، بازی های المپیک درگیر جنگ های قبیله ای رمزارزها شده است

مراسم افتتاحیه بازی های المپیک توکیو پس از یک سال تاخیر تا چند ساعت دیگر شروع خواهد شد.

در آستانه این رویداد بزرگ، که همه در انتظار این بازی ها بودند، ناخواسته درگیر جنگ همیشگی بین طرفداران بیت کوین و اتریوم شده اند.

صبح امروز، مدیرعامل توییتر جک، دورسی، حمایت خود را از ورزشکاران اتیوپی با هشتگ Eth# که با پرچم ملت آفریقا همراه بود ابراز کرد.

 

2021 07 23 11 48 49 Window 300x128 - بیت کوین در مقابل اتریوم، بازی های المپیک درگیر جنگ های قبیله ای رمزارزها شده است

 

با توجه به اینکه کد سه حرفی ایزو اتیوپی (Eth) با علامت اختصاری اتریوم (Eth) یکسان است، خیلی ها انگیزه پنهانی را در توییت دورسی متوجه شدند: حمایت از هر دو اتر.

جامعه بیت کوین در این فرصت پاسخ های کوبنده ای جهت ضربه زدن به اتریوم ارائه دادند.

حمایت میلیاردر بیت کوین پریستون پیش (Preston Pysh) و بی احترامی آشکار نسبت به اتریوم باعث شد که بسیاری به این باور برسند که مدیرعامل توییتر بر روی بزرگترین آلت کوین سایه افکنده است. چیزی که هنوز ایموجی خود را در بستر رسانه های اجتماعی به دست نیاورده است.

 

Screenshot 2021 07 23 at 11 37 41 Bitcoin vs Ethereum Tokyo Olympic Games Entangled in Tribal Cryptocurrency Wars 300x146 - بیت کوین در مقابل اتریوم، بازی های المپیک درگیر جنگ های قبیله ای رمزارزها شده است

ترجمه توییت: سلام عزیزم. میشه بگی سه حرف اختصاصی برای هشتگ پرچم اتیوپی در توییتر چیه؟

 

حساب رسمی توییتر بازی های المپیک به این بحث پیوست و در ادامه از دورسی به دلیل حمایت از ورزشکاران اتیوپیایی تعریف کرد. البته این موضوع بحثی را در مورد اینکه آیا او واقعاً انجمن اتریوم را کنترل می کند ، دوباره تقویت کرد.

 

 

2021 07 23 11 51 28 Window 1 300x208 - بیت کوین در مقابل اتریوم، بازی های المپیک درگیر جنگ های قبیله ای رمزارزها شده است

 

ترجمه توییت: خوشحالیم از اینکه جک رو اینجا میبینیم و جامعه رمزارزها از ورزشکاران اتیوپی حمایت میکنند.

 

توییتر پرچم کشور ها را به هشتگ های دارای کد ایزو آن کشور متصل کرد ، این بدان معنا است که از طرف دورسی اقدام خاصی درمورد اتریوم صورت نگرفته تا مفهوم بی طرفی نسبت به جامعه اتریوم داشته باشد.

با این حال ، واقعیت این است که هشتگ Eth# قبلا برای اتریوم استفاده شده است. اکنون با این حرکت دورسی درمیابیم که رمزارزها هنوز هشتگ مخصوص خود را ندارند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: U.today

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا