اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

بیش از ۷۰۰,۰۰۰ آدرس بیت کوین در حال حاضر در ضرر می باشند

با توجه به اطلاعات درون نجیره ای که اخیرا توسط پلتفرم IntoTheBlock ارائه شده است، در می یابیم ۶۶ درصد آدرس های نگه دارنده بیت کوین، با توجه به افت قیمتی اخیر اکنون در ضرر هستند.

معامله گران و سرمایه گذاران هر دو، در محدوده قیمتی ۳۳,۰۰۰ دلار اقدام به خرید ۵۰۰,۰۰۰ بیت کوین نمودند. با توجه به شرایط کنونی بازار، این اندیکاتور نشان میدهد بیشتر از ۳.۵ میلیون آدرس بیت کوین از بازدهی خود ناراضی هستند.

 

Screenshot 2021 07 23 at 15 57 15 More Than 700000 Bitcoin Holders Are Losing Money in This Market 300x110 - بیش از 700,000 آدرس بیت کوین در حال حاضر در ضرر می باشند

 

پول ورودی و خروجی در محدوده اندیکاتور قیمت ، تعدادی از آدرس ها را نشان می دهد که در موقعیت خود بعضی ها در حال سود و بعضی ها در حال ضرر می باشند. با مشاهده شاخص ، می توان دید بهتری از حجم خرید و فروش در مقادیر مختلف به دست آورد. معمولاً وقتی معامله گران در موقعیت هایی که اخیراً وارد شده اند، درحال ضرر باشند، اقدام به جلوگیری از ضرر با فروش دارایی ها می کنند. نقطه ورود موقعیت آنها به دلیل فشار فروش زیاد ، مقاومت شدیدی در برابر قیمت ایجاد می کند.

از آنجا که قدرت خرید زیادی در سطح ۳۳,۰۰۰ دلار وجود داشت ، ممکن است این ناحیه به مقاومت شدیدی در برابر قیمت تبدیل شود. با نگاهی به نمودار روزانه بیت کوین نسبت به دلار، به راحتی می توان ارتباط بین داده های درون زنجیره ای و وضعیت فعلی بازار را مشاهده کرد.

 

Screenshot 2021 07 23 at 15 57 36 More Than 700000 Bitcoin Holders Are Losing Money in This Market 300x192 - بیش از 700,000 آدرس بیت کوین در حال حاضر در ضرر می باشند

 

بیت کوین برای شکست ناحیه ۳۲,۹۰۰ دلار اقدام نمود اما موفق نشد. در حال حاضر، بیت کوین بطور ثابت در محدوده ۳۰,۰۰۰ تا ۳۲,۰۰۰ دلار در حال نوسان است. آخرین حرکت بزرگ بیت کوین ریزش به منطقه ی حساس ۲۹,۰۰۰ دلار بود.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: U.today

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا