اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

به کارگیری راه حل لایه ۲ با هدف مقیاس گذاری Community Points مبتنی بر اتریوم، توسط Reddit!

پلتفرم رسانه های اجتماعی Reddit اعلام کرد که از مقیاس پذیری Arbitrum برای مقیاس پذیری سیستم Community Points مبتنی بر اتریوم استفاده خواهد کرد.

در اطلاعیه روز پنجشنبه، مدیر Reddit، جارینز(Jarins) گفت که این پلتفرم، لایه ۲ خود را با استفاده از فناوری Arbitrum برای امتیازات خود آغاز کرده است. Reddit گفت که قبل از اینکه بخواهد به شبکه اصلی اتریوم مهاجرت کند، راه حل لایه ۲ را بر روی شبکه آزمایشی Rinkeby مستقر کرده است.

این پلتفرم ویژگی های Arbitrum را از جمله غیرمتمرکز بودن، سازگار بودن با برنامه های توسعه دهنده و پشتیبانی گسترده از اکوسیستم در تصمیم گیری خود ذکر کرد. Arbitrum اساساً معاملات را در یک زنجیره جانبی بدون گس با مجموعه ای جداگانه از پروتکل های امنیتی و اجماعی انجام می دهد و سپس معاملات دسته ای را به اتریوم گزارش می کند. این تیم توسعه دهنده در خارج از زنجیره آزمایشگاه، این پروژه را برای راه حل های مقیاس پذیری تبلیغ کرده است.

کاربران در بستر این رسانه های اجتماعی با ارسال مطالب خاص برای کسب جوایز ، Community Points را کسب می کنند. در r/Cryptocurrency subreddit ، اینها به صورت رمزارز های Moon در می آیند و در r/FortNiteBR ، این نقاط به عنوان Bricks شناخته می شوند. Reddit گفت که ادغام Arbitrum به طور بالقوه می تواند به معاملات سریعتر و ارزان تر برای رمزارزهای این پلتفرم منجر شود.

Reddit گفت: “شما خواهید دید که معاملات خیلی سریعتر اتفاق می افتد و پس از ایجاد Vault ، مجبور نیستید هر ماه، Moon درخواست کنید. آنها مانند جادو در Vault شما ظاهر می شوند!”

اگرچه رمزازهای های Community Points در این پلتفرم محبوب هستند، اما به نظر می رسد که در مورد تعداد عرضه فعلی در حال گردش، توافق نظر روشنی در بین سایت های تجزیه و تحلیل رمزنگاری وجود ندارد. داده های Etherscan نشان می دهد تقریباً ۶۷ سپتیلیون(septillion) که در پایان ۲۴ صفر است، MOON هایی به بیش از ۷۸,۰۰۰ دارنده، توزیع شده اند. با این حال، CoinMarketCap ادعا می کند که در مجموع فقط تعداد ۶,۹۶۲,۵۰۴ رمزارز عرضه شده است.

ردیتورهایی(Redditor) که از رمزارز های Moon استفاده می کنند، به سادگی با بیان نظرات خود در این پلتفرم، برنامه های کاربردی مالی را کشف کرده اند. در ژانویه، کاربری به نام satoshinakamoto7 ادعا کرد که از رمزارز های MOON برای پرداخت هزینه اجاره خود استفاده کرده است. قبل از اینکه قیمت این دارایی رمزنگاری در ژانویه(دی ۱۳۹۹) به بیش از ۳۰,۰۰۰ دلار برسد، رمزارز دیگری را با بیت کوین (BTC) معامله کرد.

جارینز گفت: “راه اندازی امروز یک گام بزرگ به جلو است، اما کار ما هنوز تمام نشده است. هدف ما عبور از شکاف و پذیرش جریان اصلی با آوردن میلیون ها کاربر به بلاکچین میباشد.”

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا