اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتال

هدف قیمتی AXS از نگاه Coin Bureau

مجری خبرگذاری کریپتویی Coin Bureau به توکن و بازی مبتنی بر بلاکچین، Axie Infinity (AXS) نگاهی دقیقتر می اندازد.

این محقق محبوب که با نام ساده گای(Guy) شناخته میشود، به  ۱.۱ میلیون مشترک یوتیوب خود می گوید قیمت AXS به احتمال زیاد قبل از پایان سال به طور قابل توجهی بالاتر خواهد رفت، تا زمانی که این بازی مبتنی بر بلاکچین نرخ رو به افزایش استفاده و اقبال عمومی به خود را حفظ کند.

“از نظر اینکه AXS تا پایان سال چقدر  می تواند بالا برود، من فکر می کنم ۱۰۰ دلار یک انتظار معقول است، به خصوص اگر Axie Infinity همچنان شاهد اقبال عمومی از سوی کاربران باشد.”

با استناد به CoinGecko در زمان نوشتن این مطلب AXS در قیمت ۴۰ دلار معامله میشود.

این اینفلوئنسر کریپتو دو عامل اساسی را برجسته می کند که  می گوید می تواند تا پایان سال از روند صعودی Axie Infinity حمایت کند.

“این قطعا کمک می کند که AXS دارای ارزش بازار متوسط است، به این معنی که در مقایسه با رمزارزهای دیگر جای زیادی برای رشد دارد . نه تنها این، بلکه برنامه طولانی تخصیص سهام  AXS به این معنی است که بعید است هر گونه فشار قیمتی جدی به خاطر فروش توسط تیم، مشاوران و سرمایه گذاران خصوصی اتفاق بیافتد.”

به گفته گای، یک عامل کلیدی دیگر می تواند به موفقیت درازمدت این بازی مبتنی بر بلاکچین کمک کند.

“هنگامی که ساخته آنها کمی برای کاربرانشان نامناسب بود، آنها آن را بدون تردید از بین برده و چیزهای دیگری را امتحان کردند . این سطح از تعهد به سازگاری، کیفیت و اجتماع در داخل و خارج از دنیای رمزارز بسیار نادر است ، و این اساسا چیزی است که Axie Infinity موفقیت خود را به آن مدیون است.”

گای می افزاید که Axie Infinity این پتانسیل را دارد که رمزارزها را مورد استفاده عامه مردم قرار دهد.

هنوز هم جای زیادی برای رشد Axie Infinity وجود دارد و ممکن است همان قاتلی[برنامه غیر متمرکز] باشد که جریان اصلی رمزارز را از پا در می آورد.

 

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:dailyhodl

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا