اخباراخبار پی پالاخبار صرافی و اکسچنج

رئیس سابق Chainalysis ، برای پیگیری امور نظارتی رمزنگاری، به پی پال می رود!

PayPal از Chainalysis، بزرگترین شرکت ردیابی در صنعت رمزنگاری، یک سیاست برتر اجرایی گرفته است.

جسی اسپیرو (Jesse Spiro)، رئیس سابق سیاست و امور نظارتی Chainalysis ، برای کار بر روی سیاست های نظارتی، به بخش رمزگذاری پی پال می رود. وی با اشاره به اندازه و پتانسیل این غول دیجیتال برای آوردن ارز رمزپایه به بخش پرداخت ها، گفت که نقش جدید “بسیار جذاب و هیجان انگیز” بود.

Spiro به CoinDesk گفت: “من در PayPal از امور نظارتی برای تجارت رمزنگاری آنها پشتیبانی خواهم کرد و نمی توانم به شما بگویم که این موضوع در رابطه با آینده رمزنگاری و وضعیت آینده، چقدر هیجان انگیز است.”

Spiro این نقش جدید را از ۲ آگوست (۱۱ مرداد) آغاز خواهد کرد.

پی پال، در اکتبر سال ۲۰۲۰(مهر ۱۳۹۹)، پس از گزارش های CoinDesk در ژوئن ۲۰۲۰ (خرداد ۱۳۹۹) مبنی بر اینکه یک سرویس رمزنگاری برای fintech در حال کار است، قابلیت خرید و فروش بیت کوین خود را آغاز کرد.

این شرکت با معامله عمومی به ستون اصلی جریان اصلی رمزنگاری تبدیل شده است و در ماه مارس(اسفند)، متولی رمزنگاری را به دست آورد و در ماه می(اردیبهشت) اعلام کرد که در حال کار برای امکان برداشت ارز رمزنگاری شده است. PayPal ،درآمد سه ماهه دوم سال خود را در تاریخ ۲۸ جولای (۷ تیر) گزارش می کند.

Spiro گفت: “این واقعیت که PayPal دارای دسترسی جهانی میباشد، فن آوری و منابع پشت سر آنها و این واقعیت که به عنوان یک تجارت خدمات پولی(MSB) در اندازه خود، ارز رمزنگاری شده را پذیرفته اند، من فکر می کنم این بسیار هیجان انگیز است.”

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: coindesk

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا