اخباراخبار سهام های بین المللی

مدیر عامل شرکت رابین هود می گوید که او در حال ارائه حساب بازنشستگی در ایالات متحده است

مدیر عامل و بنیانگذار بازارهای رابین هود(Robinhood) در حال راه اندازی حساب های بازنشستگی ایالات متحده است ، مدیر عامل و موسس ولاد تنو(Vlad Tenev) روز شنبه در یک پخش اینترنتی با کاربران برنامه ترید خود گفت:
این کارگزاری آنلاین حدود ۱۸ میلیون حساب سرمایه گذاری با بودجه در سیستم عامل خود دارد.
ارائه حساب های بازنشستگی فردی (IRAs) و Roth IRAs ، که مزایای مالیاتی را برای پس انداز بازنشستگی فراهم می کند ، به رابین هود امکان می دهد بازار گسترده ای را به دست آورد. بر اساس اعلام موسسه شرکت سرمایه گذاری ، آمریکایی ها در پایان ماه مارس(فروردین ۱۴۰۰) ۱۲.۶ تریلیون دلار IRA در اختیار داشتند که ۲.۸ درصد بیشتر از پایان دسامبر(آذر۱۳۹۹) است.

تنو در پاسخ به یک سرمایه گذار گفت: “ما علاقه مند به ساخت انواع حساب های بیشتر از جمله IRAs و Roth IRA هستیم که این مورد را از مشتریان خود بسیار شنیده ایم. ما می خواهیم اولین بار سرمایه گذاران را به سرمایه گذاران بلند مدت تبدیل کنیم.”
با توجه به قوانین مربوط به برداشت پول ، IRAs تمایل به جذب سرمایه گذاری طولانی مدت دارد.
با این حال ، تنو در پخش اینترنتی خود گفت: “ما شواهدی را می بینیم که نشان می دهد اکثر مشتریان ما در درجه اول خرید و نگهداری می کنند.”
رابین هود که هدف ارزش IPO خود را تا ۳۵ میلیارد دلار میبیند ، گفته است ۲۰ تا ۳۵ درصد سهام ارائه شده به کاربران خود را تخصیص می دهد.

رابین هود در اوایل سال جاری سیستم عامل IPO Access خود را راه اندازی کرد تا کاربران بتواند در صورت امکان مذاکره در مورد معاملات با بانک های سرمایه گذاری که آنها را اداره می کنند ، IPO های شرکت های دیگر را خرید کنند.
رابین هود محدودیت هایی را برای خرید GameStop Corp (NYSE: GME) و سایر سهام هایی که صندوق ها علیه آنها شرط بندی کرده اند اعمال کرد ، به این دلیل که برای ثبات مالی و عملیاتی سیستم عامل آن لازم بود.

محبوبیت رابین هود در ۱۸ ماه گذشته افزایش یافته است. این شرکت گفته است که مأموریت آن “دموکراتیزه کردن سرمایه برای همه” از طریق اجازه دادن به کاربران برای معاملات بدون حق کمیسیون در سهام ، وجوه قابل معامله در بورس ، اختیارات و رمزارزها می باشد.
این کارگزاری به دلیل تکیه بر “پرداخت جریان سفارش” برای بیشتر درآمد خود مورد انتقاد قرار گرفته است ، که تحت آن کارمزد را از سازندگان بازار برای مسیریابی معاملات به آنها دریافت می کند و با این وجود از افراد بابت معاملات شخصی هزینه ای دریافت نمی کند.
منتقدین استدلال می کنند که این روش که توسط بسیاری از کارگزاران دیگر استفاده می شود ، باعث ایجاد تضاد در منافع می شود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا