اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت کویناخبار کاردانو

آمازون در حال آماده شدن برای پذیرش بیت کوین، اتریوم، کاردانو و بیت کوین کش!

پس از اینکه آمازون، روز جمعه لیست شغلی جدیدی را برای متخصص ارز رمزپایه و بلاکچین منتشر کرد، برخی از جزئیات جدید در مورد برنامه های ادعایی ارز رمزنگاری شده آن مطرح شده است.

یک منبع ناشناس به روزنامه تجاری انگلیس، City A.M گفت که این غول تجارت الکترونیکی قرار است به زودی در سال جاری، پذیرش پرداخت های بیت کوین را آغاز کند. در صورت صحت این خبر، چنین تحولی می تواند به طور بالقوه تصویب ارز رمزنگاری شده را تسریع کند.

او ادعا می کند که آمازون سالهاست که روی پروژه ارز رمزنگاری شده خود کار کرده است، به این معنی که تحقیقات لازم توسط این شرکت، انجام شده است:

“هدف فقط ایجاد راه حل های پرداخت ارز رمزنگاری شده در برخی از مراحل آینده نیست. این یک بخش جدایی ناپذیر از مکانیسم آینده نحوه کار آمازون است که به خوبی بحث شده است.”

آمازون با بیت کوین متوقف نخواهد شد. پس از ادغام بزرگترین ارز رمزنگاری شده، بیت کوین، سپس اتریوم، کاردانو و بیت کوین کش نیز اضافه خواهد شد.

“مدت زیادی طول نخواهد کشید. زیرا برنامه ها در حال حاضر وجود دارند و آنها از سال ۲۰۱۹(۱۳۹۸) روی آنها کار شده است.”

سومین شرکت بزرگ سهامی عام در ایالات متحده، آمازون نیز آماده راه اندازی ارز رمزنگاری شده خود است.

در ماه نوامبر ۲۰۱۸ (آبان ۱۳۹۷)، خدمات وب آمازون(Amazon Web Services)، یک شرکت تابعه محاسبات ابری از شرکت تجارت الکترونیکی آمازون، فقط یک سال پس از آنکه اندی جسی(Andy Jassy) ،مدیر عامل فعلی گفت مدیر عامل اصلی سیاتل اهمیت این فناوری را رد کرد، دو سرویس بلاکچین را راه اندازی کرد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا