اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

نهنگ های لایت کوین به دنبال ریزش قیمت، ۳۰ میلیون دلار از این رمزارز خریداری نمودند

بر اساس تحلیل های ارائه شده توسط سانتیمنت، بلاک چین لایت کوین شاهد موج قوی از جمع آوری نهنگ ها از این رمزارز بود. به ازای هر کیف پول از ۱,۰۰۰ واحد تا ۱۰۰,۰۰۰ واحد خریداری نمودند.

طی این گزارش، پلتفرم سانتیمنت اعلام کرد نهنگ های لایت کوین با شدت بیشتری از آغاز این ماه به دارایی خود می افزایند.

شرکت های فعال در حوزه رمزارزها نیز متوجه بروز تغییراتی که نشان دهنده افزایش فعالیت شبکه لایت کوین بر خلاف بازار نزولی می باشد، شده اند.

با اینکه قیمت این رمزارز با ریزشی معادل ۱۳.۸ درصد مواجه بوده است، اما آدرس های منحر به فرد آن طی ۱۰ روز گذشته ۴۷.۵ درصد به دارایی های لایت کوین خود افزوده اند. آیا واگرایی مخفی صعودی در چارت قیمت مشاهده می شود؟

 

 

Screenshot 2021 07 26 at 00 48 33 Litecoin Whales Quickly Add 30000000 in LTC Amid Decline in Value Santiment The Daily ... 300x142 - نهنگ های لایت کوین به دنبال ریزش قیمت، 30 میلیون دلار از این رمزارز خریداری نمودند

 

سانتیمنت به شاخص MVRV (ارزش بازار تا ارزش تحقق یافته) لایت کوین اشاره می کند، که با دقت بالا به کف ها و سقف های قیمتی اشاره دارد. اکنون با توجه به این شاخص لایت کوین دقیقا در وضعیتی مانند سال های ۲۰۱۹(۱۳۹۸) و ۲۰۲۰(۱۳۹۹) می باشد که قیمت با کاهش مواجه شد.

 

Screenshot 2021 07 26 at 00 48 06 Litecoin Whales Quickly Add 30000000 in LTC Amid Decline in Value Santiment The Daily ... 300x140 - نهنگ های لایت کوین به دنبال ریزش قیمت، 30 میلیون دلار از این رمزارز خریداری نمودند

 

“از نظر تاریخی هنوز جای ریزش زیادی وجود دارد، اما جالب است ببینیم که منطقه ی ۴۰درصدی ریزش میتواند به عنوان سطح بازگشتی قیمت عمل نماید یا خیر.

برای تایید یا رد این گفته هنوز زود است، اما ما طی این هفته آدرس های لایت کوین را تحت نظر داشتیم. اگر این روند رو به رشد پایدار بماند میتواند یک نمونه ی جالب از قدرت شبکه در بالاترین سطح رمزارزها باشد.

دقیقا مانند بیت کوین، که به عنوان پرچم دار رمزارزها در کف قیمت تاریخی خود به کمترین میزان مبادلات در روز رسیده است که این نشانگر کاهش میزان عرضه بیت کوین توسط صرافی ها می باشد.

“بیت کوین در حال نزدیک شدن به پایین ترین سطح ۱۸ ماهه خود از نظر عرضه در نسبت مبادلات است که در ۲ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۳ دی ۱۳۹۹) دوباره به آن میزان رسیده بود. در حالی که بیت کوین در این قیمت ها سرکوب شده است اما همچنان به خروج خود از مبادلات ادامه می دهد، این یک علامت امیدوارکننده است که خطر فروش گسترده مجدد کاهش یافته است.”

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: Dailyhodl.com

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا