اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار کاردانوکلاهبرداری

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، از جانب کاربران هندی یوتیوب تهدید می شود

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل تیم نرم افزاری Input Output Global که پشتیبان بلاکچین کاردانو (ADA) است، تهدیدی نسبت به کلاهبرداری در یوتیوب مبنی بر هک یک حساب کاربری دریافت کرده است.

کرالا حمله می کند
طبق یک اسکرین شات از ایمیلی که آقای هاسکینسون به اشتراک گذاشته است، یک کاربر به نام کریستو سبی به او پیام داده است و ادعا می کند که وی اهل کرالا، ایالتی در ساحل مالابار هند است.

وی چارلز هاسکینسون را به هک حساب یوتیوب Ashkar Techy، کانالی که ویدیوهایی درباره اتومبیل ها پست می کند و ۶۵۰،۰۰۰ دنبال کننده دارد، متهم کرد.

سبی خواستار بازگشت این حساب به صاحبش است. طبق گفته او اگر این اتفاق نیفتد، مخترع کاردانو (ADA) “در معرض خطر” خواهد بود. به نظر می رسد هکرهای کانال Ashkar Techy این هک را برای ایجاد کلاهبرداری علیه چارلز هاسکینسون انجام داده اند.

جامعه یوتیوب هند در مورد حمله علیه کانال Ashkar Techy نگران هستند. بسیاری از وبلاگ نویسان از دیروز این هک را پوشش دادند.

کلاهبرداری ها و هک ها در حال افزایش هستند
آقای هاسکینسون مرتباً کلاهبرداری هایی را به خاطر رفتارش گزارش داده است و از شبکه های اجتماعی خواسته است تا کانال های قانونی خود را تأیید کنند. به همین دلیل او اظهار می کند که فرستنده این تهدید چیزی از نحوه کار پلتفرم های رسانه های اجتماعی نمی فهمد:

هیچ چیزی مانند هک شدن فردی برای تسهیل یک کلاهبرداری سودمند نیست و سپس بلافاصله مرا تهدید می کند زیرا نمی فهمد گوگل چگونه کار می کند. ممنون کریستو!

طبق مشخصات LinkedIn کریستو سبی، او ممکن است در موسسه جهانی مطالعات مدیریت یکپارچه در کرالا تحصیل کند.

U.Today مجددا تکرار می کند که هر فرصت تهاجمی برای دریافت توکن های رایگان از بزرگان حوزه رمزارزی مانند کاردانو (ADA) یک کلاهبرداری آشکار است. کمپین هایی که از تصاویر مدیران عالی رتبه استفاده می کنند نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا