اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوینسهام آمازون

آمازون: بیت کوین را نخواهیم پذیرفت

سخنگوی کمپانی آمازون  تمامی اخبار مبنی بر اینکه این شرکت قصد دارد بیت کوین را بپذیرد و تحقیقات لازم را برای راه اندازی رمزارز اختصاصی خود انجام می دهد، را تکذیب کرد.

پیش از این ، گزارشی از رسانه بریتانیایی City AM ، به نقل از منابع ناشناس ، مدعی شد که غول تجارت الکترونیک برای پذیرش بیت کوین و راه اندازی رمز اختصاصی خود در سال ۲۰۲۲ آماده می شود. گزارش حتی با جزئیاتی بیشتر منتشر شد و در آن عنوان شد:

“هدف از این خبر تنها این نیست که شرکت آمازون بیت کوین را در آینده می پذیرد بلکه ارز های دیجیتال را به بخش جدایی ناپذیر از مکانیسم آینده شرکت تبدیل خواهد کرد. این کار با در ابتدا با پذیرش بیت کوین آغاز خواهد شد.”

بسیاری از افراد از انتشار این خبر، صحت و قابل اطمینان بودن منبع خبری را زیر سوال بردند و اما خیلی طول نکشید که این شرکت در واکنش به این خبر بیانیه رسمی خود را منتشر کرد و ادعای رسانه City AM  نادرست خواند.

“علیرغم علاقه ما به این فضا ، گمانه زنی هایی که در پیرامون بازار ارزهای دیجیتال صورت گرفته، صحت ندارند ولی ما همچنان به این موضوع متمرکز خواهیم بود که آیا مشتریان از آمازون چگونه میتواننو با روش خرید خود را انجام بدهند. “

 در هر صورت ، این خبر به شدت بازار را تحت تاثیر قرار داد و بیت کوین در عرض چند دقیقه ،حدود ۲۰۰۰ دلار افت قیمت داشت.  در زمان نوشتن این مطلب ، BTC پس از رسیدن به سقف قیمتی روزانه در حدود ۴۰,۵۰۰ دلار ، در حدود ۳۸,۰۰۰  دلار معامله می شود.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع:cryptopotato

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا