اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی و اکسچنج

رشد قابل توجه TRON و عملکرد بهتر آن نسبت به سایر آلتکوین ها

TRON، زاده ذهن جاستین سان(Justin Sun)، با سرعت بالایی در حال رشد است ولی آقای مدیرعامل کمبود توجهی که ترون با آن روبروست را دوست ندارد. اخیراً، وی برای پررنگ کردن خبر تأیید شدن شصت و هفتمین درخواست رأی گیری ترون به توییتر روی آورد.

TRON Achieves High Growth 300x55 - رشد قابل توجه TRON و عملکرد بهتر آن نسبت به سایر آلتکوین ها

سان همچنین محتوای این درخواست رأی را به اشتراک گذاشت که افزایش قیمت واحد پهنای باند و همچنین هزینه های ایجاد حساب کاربر بود. این کار برای کنترل رشد نرخ معاملات کم ارزش TRC10 و کاهش آسیب آنها به شبکه TRON بود.

بعلاوه، اخیراً TRON و بنیانگذار مشهور آن، خبر از عملکرد بسیار بهتر خود نسبت به آلتکوین های دیگر مانند Polygon داده اند. این فقط ادعایی پوچ نیست، زیرا داده های واقعی نیز آن را تصدیق می کنند.

طبق تجزیه و تحلیل انجام شده توسط DappRadar، محبوب ترین صرافی ترون موسوم به JustSwap، در ماه گذشته از نظر فعال بودن بی نظیر کاربران QuickSwap که صرافی Polygon است را شکست داد.

در ابتدا، QuickSwap موقعیت دوم رتبه بندی صرافی ها در DappRadar را داشت. با این وجود به دلیل افزایش بی نظیر کاربران، JustSwap جایگزین آن شده است.

جاستین سان در مصاحبه ای با Coindesk گفت: “ما همیشه بزرگتر از Polygon بوده ایم، اما بسیاری از بازارها ما را دست کم گرفته اند”.

با رشد سریع TRON، دور از انتظار نیست که به یکی از برترین بلاک چین ها تبدیل شود. ترون به عنوان یک رقیب سرسخت برای بلاک چین های برجسته مانند Ethereum ،Polygon و همچنین Binance Smart Chain، به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا