اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنجاخبار مقررات

بایننس تجارت بیت کوین به صورت ناشناس را دشوارتر می کند

صرافی بایننس (Binance) با بالاترین نرخ مبادلات جهانی از نظر حجم معاملات، فشار تنظیم کننده ها را احساس می کند.

این صرافی در تلاش برای عبور از این فشار ها، تغییراتی را ایجاد کرد که به آن کمک می کند تا بهتر با مقررات محلی مطابقت داشته باشد، از جمله این تغییرات می توان به محدودیت های بیشتر در مورد مشتریانی که تمام مراحل فرآیند احراز هویت خود را تکمیل نکرده اند، اشاره کرد.

از امروز، کاربران جدیدی که در این صرافی فعالیت می کنند، اگر تنها احراز هویت پایه خود را انجام داده باشند، به برداشت روزانه ۰/۰۶ بیت کوین یا معادل تقریبا ۲۰۰۰ دلار محدود می شوند. حد قبلی ۲ بیت کوین یا تقریباً ۷۰،۰۰۰ دلار در روز بود.

کاربران جدید از ۴ تا ۲۳ آگوست (۱۳ مرداد تا ۱ شهریور) با محدودیت هایی روبرو می شوند. کسانی که تمام مراحل احراز هویت را انجام می دهند می توانند تا ۱۰۰ بیت کوین به صورت روزانه برداشت کنند.

بایننس از سه سطح احراز هویت کاربر استفاده می کند. سطح پایه، نام، ملیت، تاریخ تولد و آدرس را می پرسد. سطح پایه این امکان را برای افراد فراهم می کند تا به سرعت معاملات رمزارزی خود و همچنین واریز و برداشت وجوه را انجام دهند.

سطح متوسط ​​برای اثبات برخی از اطلاعات ارائه شده، از شما درخواست کارت شناسایی و عکس می کند، در حالی که سطح پیشرفته نیاز به اثبات آدرس در قالب قبض یا بیانیه بانکی دارد.

روی هم رفته، این سطوح، فرآیند احراز هویت مشتری (KYC) صرافی را تشکیل می دهند. KYC یکی از ملزومات موسسات مالی است و هدف آن جلوگیری از پولشویی مجرمان یا جلوگیری از دستیابی افراد در لیست تحریم ها به وجوه است.

پیش از این بایننس گفته بود که KYC را تقویت می کند. در سال ۲۰۱۹، این صرافی با شرکت فناوری نظارتی IdentityMind همکاری کرد تا فرآیندهای KYC و مبارزه با پولشویی خود را به طور خودکار انجام دهد. این صرافی قبلاً در فرآیند مشابهی در سال ۲۰۱۸ با Refinitiv همکاری کرده بود.

این اقدامات روش مقابله بایننس با معامله گران بود که نتوانند قوانین را با ارائه اطلاعات جعلی دور بزنند. محدودیت های برداشت ممکن است افراد را در یک روند فشرده تر احراز هویت قرار دهد تا بایننس بتواند حساب های ناشناس را شناسایی کند.

این مطلب صرفا‌ً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: decrypt

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا