اخبار ارز دیجیتال

راه اندازی برنامه DashDirect برای خرید در فروشگاه های سراسر آمریکا، توسط Dash!

Dash از راه اندازی DashDirect ، یک برنامه مصرف کننده که به کاربران امکان می دهد ارز رمزنگاری شده DASH را در فروشگاه های سراسر آمریکا خرج کنند، خبر داده است.

در اطلاعیه ای که روز سه شنبه منتشر شد، Dash فاش کرد که این برنامه جدید مشتری محور، حداکثر ۱۲ درصد پس انداز از خریدهای کاربران را ارائه می دهد.

ماشل گرین والد (Mashall Greenwald)، بنیانگذار DashDirect و مدیر عامل شرکت CrayPay، از جزئیات تخفیفات و ویژگی های تخفیف، به Cointelegraph گفت: “پس از اینکه مقدار دقیق خرید فعلی خود را در برنامه وارد کردید، تخفیف فوری تا ۱۲ درصد اعمال می شود.” وی افزود:

“این به هر کسی امکان می دهد Dash را برای خریدهای روزمره به آسانی مانند استفاده از دلار آمریکا هزینه کند. اما با محافظت بیشتر از پول غیرمتمرکز و ارزش افزوده متوسط ۵ درصدی در پس انداز ​​به دلیل معاملات کارآمد و کم هزینه Dash و شبکه بازرگانی منحصر به فرد DashDirect ، نسبت به خرید با ارزهای فیات، انجام می شود.”

طبق این نسخه، این برنامه به کاربران امکان می دهد تا با پرداخت Dash در خرده فروشی های معروف آمریکایی مانند Best Buy ، Staples ، Chipotle ، Home Depot و غیره خرید کنند. به گفته گرین والد، تصور می شود که راه اندازی اولیه DashDirect محدود به ایالات متحده است و تقاضا برای این محصول در چندین کشور دیگر وجود دارد.

همچنین گرینوالد به Cointelegraph اضافه گفت: “ما باید شبکه بازرگانان خود را گسترش دهیم تا بازرگانان هر منطقه را همراه با افزودن تبدیل ارز محلی و پشتیبانی از زبان، در بر داشته باشیم.”

گرین والد همچنین به Cointelegraph گفت که DashDirect غیر مالکیتی(non-custodial) است، به این معنی که کاربران هنگام استفاده از برنامه، کنترل توکن های Dash خود را حفظ خواهند کرد. به گفته رئیس DashDirect، این پلتفرم از فناوری پرداخت Dash استفاده می کند تا قابلیت پرداخت فوری و کم هزینه مورد نیاز برای تراکنش های خرد مبتنی بر رمزنگاری را ارائه دهد.

همچنین گزارش شده است که این برنامه دارای یک ویژگی مهم و یک داشبورد برای کاربران به منظور پیگیری هزینه ها و پس اندازها خواهد بود.

DashDirect همچنین توکن دیگری از حرکت Dash، برای تثبیت موقعیت خود به عنوان رمزنگاری متمرکز بر پرداخت میباشد. در ماه ژانویه(دی ۱۳۹۹) ، برنامه کیف پول گوشی های هوشمند DashPay وارد مرحله آزمایشی شد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا