NFTاخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

قیمت WSG در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵.۶۷٪ افزایش یافته است

یکی از محبوب ترین دارایی های دیجیتال در حال حاضر، Wall Street Games Token (WSG)، در طول ۲۴ ساعت گذشته ۵۵.۶۷٪ رشد کرده است. در حال حاضر حجم معاملات WSG نیز به ۴۰،۱۶۷،۴۲۴ دلار رسیده است.

این توکن در تاریخ ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۱(۵مرداد)،بالاترین رقم خود یعنی ۰.۰۰۰۰۰۰۳۳۸۶۹۰ دلار را به ثبت رسانده است. میزان توکن در گردش ۲۲۰ تریلیون و مقدار کل ۱ کوادریلیون سکه WSG می باشد.

در واقع ، WSG رمزارزی است که بازی های وال استریت را پشتیبانی می کند. یک نسل جدید پلتفرم بازی آنلاین که مبتنی بر بلاک چین ترکیبی است. بازیکنان در Wall Street Games برای پاداش خود که ارزهای رمزنگاری شده است در “بازی های جالب ساده و اعتیاد آور ” با یکدیگر می جنگند.

در نتیجه عملکرد بازار، توکن مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. در همین حال، وال استریت گیمز ویژگی اصلی بعدی خود را در این شبکه اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است:

برای ادامه دادن به ارائه نقاط عطفی که در مسیر خود تعیین کرده ایم، خوشحالیم که به این جامعه اعلام کنیم که استخرهای استیکینگ NFT به طور رسمی در روز دوشنبه ۰۲.۰۸.۲۰۲۱ (۱۱مرداد) حدود ساعت ۱۰:۰۰UTC  افتتاح می شوند!

بنابراین ، کاربران اکنون می توانند توکن های WSG را در یک قرارداد واریز کنند. سپس، کاربران منطبق با جدول زیر، پس از مدتی مشخص در ازای آنها با کارتهای NFT پاداش می گیرند.

Wall Street Games rewarding chart 300x141 - قیمت WSG در 24 ساعت گذشته 55.67٪ افزایش یافته است

تحلیلگران رمزارز پیش بینی می کنند که قیمت WSG در سال جاری به ۰.۰۰۰۰۰۰۲۵ دلار و ۰.۰۰۰۰۰۰۳۰ دلار در سال ۲۰۲۲ خواهد رسید.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا