اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

سود باز معاملات آپشن بیت کوین در حالی به ۷ میلیارد دلار رسید که معامله گران بر روی بیت کوین ۵۰ هزار دلاری شرط می بندند

بر اساس داده های bybt، معامله گران بیش از ۱۰،۹۰۰ پوزیشن بیت کوین در قیمت ۵۰،۰۰۰ دلار باز کرده اند. خاتمه آپشن های اخیر بیت کوین منجر به جابجایی حجم جالب توجهی در آپشن های جدید بیت کوین شده است که در بازار مشتقات ارائه می شود.

معمولاً از آپشن ها برای معامله مستقیم و شرط بندی بر روی هر قیمتی از بیت کوین استفاده نمی شود. اما به دلیل نوسانات زیاد بازار و رشد سریع بیت کوین، ممکن است با شرایطی روبرو شویم که معامله گران خصوصی با خرید دارایی های با ریسک بالا، سود خوبی کسب کنند.

2021 07 29 15 21 53 Bitcoin Options Open Interest Hits 7 Billion While Traders Are Betting on 500 - سود باز معاملات آپشن بیت کوین در حالی به 7 میلیارد دلار رسید که معامله گران بر روی بیت کوین 50 هزار دلاری شرط می بندند

سود باز فعلی یا به طور ساده تر، حجم آپشن های باز شده، تقریباً نیم میلیارد دلار برای بیت کوین ۵۰،۰۰۰ دلاری است. علاوه بر آپشن های زیادی که برای بازار “صعودی” در نظر گرفته شده، می توانیم حجم بالایی را نیز در آپشن های فروش مشاهده کنیم. بیشترین حجم آپشن های فروش در قیمت ۲۰،۰۰۰ دلار باز می شود. اما، با توجه به آپشن های باز شده در این موقعیت ها، به احتمال زیاد از آپشن های فروش برای محافظت از آپشن های خرید با حجم بالا در بازار استفاده می شود.

اخیراً، قیمت بیت کوین ۳۴ درصد افزایش یافته و به مرز ۴۰،۰۰۰ دلار رسیده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا