اخباراخبار سهام های بین المللیسهام بین المللیسهام شرکت های هواپیمایی و ایرلاین

شرکت هواپیمایی United Air، گزینه سفارش میان وعده قبل از پرواز را به کابین های اقتصادی خود اضافه می کند

شرکت هولدینگ United Airlines (NASDAQ: UAL) به مسافران مستقر در کابین اقتصادی خود اجازه می دهد قبل از پروازهای طولانی، میان وعده ها، وعده های غذایی و نوشیدنی سفارش دهند، تغییری که می تواند تدارکات آشپزخانه را به گونه بهتری با تقاضای مشتری هماهنگ کند و به شرکت کمک می کند تا تجربه سفر بهتری را برای مشتریان به ارمغان آورد.

انتخاب وعده های غذایی پیش از سفر، یکی از امکانات رایج در سفرهای هوایی درجه یک در بسیاری از خطوط هوایی جهانی قبل از همه گیری کرونا بود. این شرکت روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: یونایتد تنها شرکت هواپیمایی ایالات متحده خواهد بود که در کابین اقتصادی خود، پیش خرید غذا و نوشیدنی را ارائه می دهد.

یونایتد آزمایش این سرویس را روز پنجشنبه در پروازهای شیکاگو به هونولولو و سه مقصد کالیفرنیا آغاز می کند و سپس در پاییز به تمام پروازهای بیش از ۱۵۰۰ مایل گسترش می دهد.

سخنگوی این شرکت، کریستین سالامون گفت: این تصمیم علاوه بر فروش بیشتر مواد غذایی و آشامیدنی، به احتمال زیاد اطلاعات بیشتری در مورد انتخاب مشتریان در پرواز به یونایتد ارائه می دهد و تصمیمات آینده این شرکت را در مورد محصولات و خدمات مشخص می کند. گزینه های پیش سفارش تأثیری بر میان وعده ها و خدمات نوشیدنی عادی یونایتد نخواهد داشت.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا