اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

کوین بیس از شبکه مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می کند

امسال موفقیت پروژه هایی که بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می شوند ، چشمگیر بوده است. Livepeer ، یک شبکه پخش ویدئو مبتنی بر اتریوم است که اعلام کرد ۲۰ میلیون دلار در سری B جمع آوری کرده است.
بودجه Livepeer از مشارکت سرمایه گذاران بزرگ سرمایه گذاری ، از جمله Coinbase Ventures ، Coinfund ، Northzone ، ۶th Man Ventures و Animal Ventures برخوردار شد. براساس اعلامیه ، آخرین بودجه Livepeer برای ایجاد یک پروتکل داخلی برای آزمایش موارد استفاده از پخش زنده مانند طبقه بندی ، تشخیص اشیاء ، تشخیص عنوان آهنگ استفاده می شود.

پیش از این ، Northzone که بودجه نهادی را بر عهده داشت، ۸ میلیون دلار برای Livepeer جمع آوری کرد. این شرکت در حال حاضر دارای شبکه ای از ۷۰،۰۰۰ واحد پردازش گرافیکی است که از فناوری Web3 پشتیبانی می کند.
گزارش اخیر کوین تلگراف همچنین بر رشد چشمگیر ۱۵ درصدی توکن LPT Livepeer در کنار موج صعودی بیت کوین (BTC) اشاره کرد.

طبق گزارش هنری ارسلانیان (Henri Arslanian)، سرپرست رمزارز PricewaterhouseCoopers ، گزارش اخیر کوین تلگراف نشان داد که چگونه افزایش ارزش مشاغل رمزارزی باعث می شود سرمایه گذاران کوچکتر از جدیدترین نوآوری ها غافل شوند.
ارسلانیان با انعکاس معاملات سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ VC اظهار داشت که شرکت های اولیه با ارزش ۵ تا ۲۰ میلیون دلار برای مشارکت سرمایه گذاران کوچکتر مورد استفاده قرار گرفتند.

صرافی برجسته FTX نیز در حال دریافت بودجه بزرگ VC بوده است که ارزیابی خود را ۱۴۰۰ درصد افزایش داده است. از آن زمان ، ارزش FTX پس از مشاهده سرمایه گذاری با Multicoin ، VanEck ، Paul Tudor ، Softbank ، Sequoia Capital و Coinbase Ventures به ۱۸ میلیارد دلار می رسد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cointelegraph

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا