اخباراخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاری مدیریت دارایی GoldenTree در بیت کوین

ورودی های سازمانی به بیت کوین (BTC) با سرعت سریع تری به رشد خود ادامه می دهند. تنها دو روز پس از آن که غول بانکی استیت استریت خدمات کریپتویی خود را اعلام کرد، یک مدیریت دارایی ۴۰+ میلیارد دلاری دیگر، گلدن تری(GoldenTree) سرمایه گذاری خود را در بزرگترین رمزارز جهان اعلام کرده است.

در نتیجه قیمت بیت کوین (BTC) امروز با ۵ درصد افزایش تا ۴۲ هزار دلار رسید. در زمان انتشار این مطلب، بیت کوین  با ارزش بازار ۷۸۷ میلیارد دلار در قیمت ۴۱,۹۳۲ دلار معامله میشود. این مورد همچنین در میان جریان های خروجی قوی بیت کوین(از صرافیها) و افزایش فعالیت شبکه در بلاکچین بیت کوین به وقوع میپیوندد.

استیون تانانبام، مدیر ارشد سرمایه گذاری در گلدن تری گفت که این قطعا یک حرکت بزرگ برای این شرکت متمرکز بر اعتبار است. همونطور که اولین بار توسط  The Street گزارش شد.

به گفته دو منبع با آگاهی از این موضوع، این شرکت مستقر در نیویورک بیت کوین را به ترازنامه خود به عنوان متنوع کننده ای برای ترکیب گسترده استراتژی های متمرکز بر بدهی که سال هاست اجرا کرده است، اضافه می کند. به این منابع گمنام میمانند تا در مورد شیوه ها و روابط حساس کسب و کار بحث کنند.

با ادامه دادن بازیکنان بزرگ به انباشت خود، جامعه بیت کوین امیدهای خود را در میان نوسانات قیمتی و حرکت رِنج اخیر BTC، زنده نگه داشته است.

افزایش علاقه سازمانی به بیت کوین

محیط نظارتی در حال بلوغ است و به این ترتیب موسسات امیدوارند که بیت کوین ماندگار باشد. همچنین با نگاهی به اقتصاد کلان جهانی کنونی، تورم به بهبود همه گیری پسا کووید آسیب میرساند.

به این ترتیب نهادها به دنبال کلاس های دارایی هستند که می توانند بازدهی داشته باشند که بیشتر از تورم باشد. با نگاهی به نحوه عملکرد بیت کوین و دیگر رمزارزها، این یک تناسب هوشمندانه باقی می ماند. بیت کوین (BTC) موفق به ارائه بیش از ۲۰۰٪ بازده مرکب در طول دهه گذشته شده است.

با این حال، درصد دسترسی نهادی به کلاس دارایی کریپتو در حال حاضر کم است. موسسات فقط ۱-۵٪ از پول نقد اضافی خود را در بیت کوین و یا دیگر دارایی های دیجیتال قرار داده اند.

شرکت اطلاعات کسب و کار MicroStrategy درحال انباشت مقدار زیادی BTC در طول سال گذشته بوده است و در ترازنامه خود دارای بیش از ۱۰۰K بیت کوین است. در طول اعلام نتایج سه ماهه دوم ۲۰۲۱(بهار۱۴۰۰) خود، اشاره کرد که به استراتژی بیت کوین ادامه خواهد داد.

علاوه بر این، آلمان قانونی را معرفی کرده است که به نهادها اجازه می دهد تا تا ۲۰٪ دارایی های خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. این قانون هفته آینده در ۲ آگوست(۱۱مرداد) به اجرا در می آید. بنابراین می توانیم انتظار چنین اطلاعیه های بیشتری را در هفته آینده داشته باشیم.

 

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد

منبع:coingape

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا