اخبار ارز دیجیتالاخبار استخراجاخبار بیت کوین

افزایش سختی استخراج بیت کوین (BTC) برای اولین بار از ماه مه

به نظر میرسد سقوط شدید چند هفته ای بیت کوین (BTC) پایان یافته است و به دنبال آن ،سختی استخراج شبکه آن نیز که یک معیار جدایی ناپذیر از آن است ، بازیابی شده است. سختی شبکه یا استخراج متغیری است که توسط آن یک رمزارز با افزودن یک بلاک جدید بیت کوین (BTC) به شبکه خود رقابت می کند.

سختی بیت کوین (BTC) با رشد ۶ درصدی میزان ۱۴.۵ تریلیون را لمس کرد.

بر اساس بروزسانی جدید از سوی بلاک چین بیت کوین (BTC) ، سختی آن برای اولین بار از ۱۳ مه ۲۰۲۱(۲۳ اردیبهشت) افزایش یافته است.

8918 1 - افزایش سختی استخراج بیت کوین (BTC) برای اولین بار از ماه مه

به سختی بیت کوین (BTC) 6 درصد افزوده شد.

امروز در ساعت ۷:۳۵ صبح UTC ، این معیار با بیش از ۶ درصد افزایش از ۱۳.۶۷ تریلیون به ۱۴.۵ تریلیون رشد کرد ، اما همچنان فاصله ی قابل توجهی تا سقف آن است و این رشد پس از افت شدیدی صورت گرفته است.

از اواسط ماه مه(اواخر اردیبهشت) ، سختی بیت کوین (BTC) برای اولین بار در تاریخ است که پنج بار متوالی منفی دیده می شود. این شاخص سقف های تاریخی خود در حدود ۲۵.۰۵ تریلیون به سطوح دسامبر ۲۰۱۹(آذر ۱۳۹۸) کاهش یافته است.

علاوه بر آن ،میانگین هش ریت بیت کوین (BTC) نیز در این مدت نیز افزایش یافت و به بالای مرز ۱۰۰ اگزاهش بر ثانیه بازگشت. در حال حاضر در حدود ۱۱۲.۸۲ اگزاهش بر ثانیه است.

 

مسیر جدید مراکز ماینینگ

موفقیت اولیه ماینر های چینی در جهت مهاجرت می تواند عامل اصلی در پشت رشد سختی شبکه بیت کوین باشد. همانطور که قبلاً توسط U.today گزارش شد ، ایالات متحده یکی از مقاصد اصلی برای ماینر ها است که ماینر های خود را از چین جابه جا کنند.

همچنین قزاقستان ، مغولستان ، پاکستان و حتی برخی از کشورهای آفریقایی نیز سایر مقاصد ماینر ها بوده اند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع:u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا