اخباراخبار ارز دیجیتال

دولت ایالات متحده مالیات معاملات رمزارز را برای تأمین مالی یک تریلیون دلار بسته زیرساختی تأمین می کند

قانونگذاران در ایالات متحده و رئیس جمهور جو بایدن جزئیات بسته یک تریلیون دلاری زیرساخت ها را نهایی کردند. این طرح همچنین شامل اقداماتی برای بهبود تطبیق مالیاتی است و شامل اقداماتی است که به طور خاص برای بهبود رعایت مالیات در مورد رمزارزها و دارایی های رمزارزی می باشد.

سرمایه گذاری “یک بار در نسل”
این لایحه که به عنوان سرمایه گذاری “یک بار در نسل” در زیرساخت های ایالات متحده توصیف شده است شامل ۵۵۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید فدرال در زیرساخت های آمریکا می شود. این هزینه برای ساخت پل ها ، جاده ها ، اینترنت پرسرعت ، وسایل نقلیه برقی ، بنادر حمل و نقل ، ارتقاء زیرساخت های عمومی و سایر مناطق هزینه می شود. این لایحه همچنین مقرراتی را ارائه می دهد که به دولت امکان می دهد ۲۸ میلیارد دلار از معاملات رمزارز را جمع آوری کند.

این لایحه شامل اقداماتی برای افزایش اعمال مالیات است ، مانند الزامات گزارش در صرافی ها و کارگزاری های رمزارز. بر اساس این لایحه ، صرافی ها و کارگزاری های رمزارزی ملزم به ارائه تمام جزئیات مربوط به معاملات رمزارزی معادل یا بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار به IRS هستند.
این لایحه می تواند بازارهای غیر متمرکز و ارائه دهندگان نقدینگی ، صرافی های غیر متمرکز و…را نیز تحت پوشش قرار دهد.

بهبود رعایت مالیات
آخرین قانون رمزارز بخشی از لایحه زیرساختی دو حزبی است که به احتمال زیاد تصویب می شود. این لایحه شامل مواردی برای افزایش درآمد برای هزینه ها و اطمینان از خنثی بودن آن است. تعریف “کارگزار” به عنوان یکی از مقررات پرداختی در پیش نویس لایحه گنجانده شده است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cryptodaily

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا